Шведи знімуть фільм про те, як Росія окуповує Норвегію

Шведська продюсерська компанія Yellow Bird починає роботу над 10-серійним політичним трилером "Окуповані" - про те, як Росія захоплює Норвегію.

Про це повідомляють "Подробности".

Серіал, який буде показаний в 2015 році на норвезькому телеканалі NRK і французько-німецькому Arte, ґрунтується на ідеї популярного норвезького письменника Ю Несбі.

Дія відбуватиметься в найближчому майбутньому. Згідно з задумом автора, Росія вторгнеться до Норвегії, щоб забезпечити безперебійні поставки нафти в інші країни. Протягом десяти серій розповідатиметься про життя простих норвежців у захопленій країні.

Персонажі багатосерійного фільму будуть говорити норвезькою, російською та англійською мовами.

Перші три серії "Окупованих" зніме Ерік Шелдб'єрг, режисер драми "Нація прозаку" і детективу "Безсоння".

Крім шведської компанії, над проектом працюватиме французький підрозділ телевізійного концерну Zodiak Media - GTV. Зйомки стартують на початку 2014 року.

Дивіться також:

Луганські комуністи зняли треш про майбутню війну в Україні. ВІДЕО

Фільм про нацистську космічну атаку став хітом Берлінале. ВІДЕО

Як співробітники КГБ намагалися зробити з Івана Багряного «червоного»

У 1950–1960-х роках органи МГБ/КГБ СССР намагалися схилити до співпраці, відмови від антирадянської діяльності й повернення до Радянського Союзу діячів культури, науки і літератури, які опинилися в еміграції. А в разі невдачі розробляли заходи з їх компрометації і навіть ліквідації. Одним із об'єктів такої оперативної розробки був відомий політичний діяч і письменник Іван Багряний.

"Звичайний фашизм": розбір тез про "священную войну" Росії проти України та Заходу

Один із важливих етапів у формуванні російської квазірелігійної доктрини "русского мира", яка за задумом має стати офіційною державною та релігійною ідеологією путінської Росії, відбувся 27 березня 2024 року. У цей день сталася знакова подія – у Залі церковних соборів Храму Христа Спасителя у Москві під головуванням Московського патріарха Кирила було офіційно затверджено "Наказ XXV Всесвітнього російського народного собору", який отримав назву "Настоящее и будущее Русского мира".

Німецька весна на Слобожанщині: війська кайзера та українські гайдамаки в спогадах місцевих

Весна 1918 року. Імперська армія Німеччини та Збройні сили Австро-Угорщини разом з Армією УНР звільняють Українську Народну Республіку від більшовиків. Українсько-німецький наступ пролягав через Слобожанщину і зупинився в районі села Лиски. Публікуємо спогади місцевих мешканців, які були свідками визволення Харківщини.

Прожекти Лаврентія Берії. Уривок з книги Богдана Гориня "Під ковпаком окупантів"

Лаврєнтій Берія — великий фахівець з удосконалення концлагерів ГУЛАГу — після смерти Сталіна раптом із деспота перетворився на "ліберала", захисника несправедливо репресованих, покривджених. Таке перетворення жорстокого чекіста на ліберала не було випадковим: Берія був сповнений віри, що наблизився той час, коли саме він очолить велику державу СССР, тому вирішив змінити про себе громадську думку.