Справа живодера-архівіста на Хмельниччині. ВІДЕО (18+)

З причепленим собакою до позашляховика чоловік проїхав близько 1,5 кілометра. На відео, яке зняли очевидці, у жорстокому власникові пса впізнали директора Державного архіву Хмельницької області та колишнього заступника мера.

Про це повідомляє 24-й Канал.

Чоловік на Хмельниччині прив'язав до авто свого пса і тягнув дорогою
Чоловік на Хмельниччині прив'язав до авто свого пса і тягнув дорогою

Спинили чоловіка у Красилівському районі Хмельницької області. Небайдужі домоглися того, щоб чоловік відв'язав собаку та викликали поліцію.

Як повідомляє місцевий сайт vsim.ua, солдат-спецпризначенець, який проїжджав повз, побачив, що одна з автівок тягнула за собою на ланцюгові собаку. Пес був повністю закривавлений.

Пес сильно постраждав, але залишився живим. Наразі він перебуває під опікою волонтерів.

Володимир Байдич стоїть над понівиченим собакою
Володимир Байдич стоїть над понівиченим собакою

Володимир Байдич, який працює директором Державного архіву Хмельницької області, як зазначають користувачі соцмереж, сказав, що таким чином хотів покарати пса, який вкусив його матір.

19 листопада вранці зоозахисники провели протестну акцію під Зарічанським управлінням поліції. Вони вимагали покарання для жорстокого власника собаки та написали колективну заяву.

Поліція Хмельниччини відкрила кримінальне провадження, Володимиру Байдичу загрожує ув'язнення терміном від 5 до 8 років.

Увага! Кадри 18+

Операція «Вісла»: геноцид, воєнний злочин чи етнічна чистка

Чим була операція «Вісла»? Хто повинен відповідати за кривду, заподіяну українцям Закерзоння 1947 року? Чи варто Україні «симетрично» відповідати на політичні рішення чинної влади Польщі, проголошуючи геноцидом дії комуністичної польської влади проти мешканців українських етнічних територій, що відійшли до Республіки Польща після Другої світової війни? Спробуймо дати кваліфікацію подіям операції «Вісла», виходячи не з емоцій та політичної кон’юнктури, а з позиції норм міжнародного права.

"Я аж ніяк не українофіл". Фрагмент із книжки "Розділена династія" Фабіана Бауманна

Несподіваний погляд на націоналізм: не як історичну неминучість, а як усвідомлений політичний вибір, — пропонує у книжці "Розділена династія" швейцарський історик Фабіан Бауманн. Він досліджує долю київської родини Шульгиних, яка менш ніж за пів століття розділилася на дві протилежні національні гілки: російську та українську. Революція 1917 року остаточно розмежувала Шульгиних: один із них загинув у бою під Крутами, захищаючи Українську Народну Республіку, а другий — воював проти неї.

Найбільша мрія у житті

– Володю, а яка у Вас найбільша мрія в житті? – Жанно, – кажу, – я хочу, щоб Україна була незалежною! Вона подивилася на мене, як на психічнохворого. Звісно, вона знала, що в університеті десь є якісь «божевільні націоналісти», але на філфаці, а не на мехматі.

Антон Лягуша: «Зараз в Україні формується демократична пам’ять»

Інтерв’ю з Антоном Лягушею, кандидатом історичних наук, деканом факультету магістерських соціальних та гуманітарних студій Київської школи економіки (KSE) для Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.