Справа живодера-архівіста на Хмельниччині. ВІДЕО (18+)

З причепленим собакою до позашляховика чоловік проїхав близько 1,5 кілометра. На відео, яке зняли очевидці, у жорстокому власникові пса впізнали директора Державного архіву Хмельницької області та колишнього заступника мера.

Про це повідомляє 24-й Канал.

Чоловік на Хмельниччині прив'язав до авто свого пса і тягнув дорогою
Чоловік на Хмельниччині прив'язав до авто свого пса і тягнув дорогою

Спинили чоловіка у Красилівському районі Хмельницької області. Небайдужі домоглися того, щоб чоловік відв'язав собаку та викликали поліцію.

Як повідомляє місцевий сайт vsim.ua, солдат-спецпризначенець, який проїжджав повз, побачив, що одна з автівок тягнула за собою на ланцюгові собаку. Пес був повністю закривавлений.

Пес сильно постраждав, але залишився живим. Наразі він перебуває під опікою волонтерів.

Володимир Байдич стоїть над понівиченим собакою
Володимир Байдич стоїть над понівиченим собакою

Володимир Байдич, який працює директором Державного архіву Хмельницької області, як зазначають користувачі соцмереж, сказав, що таким чином хотів покарати пса, який вкусив його матір.

19 листопада вранці зоозахисники провели протестну акцію під Зарічанським управлінням поліції. Вони вимагали покарання для жорстокого власника собаки та написали колективну заяву.

Поліція Хмельниччини відкрила кримінальне провадження, Володимиру Байдичу загрожує ув'язнення терміном від 5 до 8 років.

Увага! Кадри 18+

Пам’ять про Голокост як зброя гібридної війни

Однією з цілей російського вторгнення було проголошено "денацифікацію України" – ліквідацію "режиму, який глорифікує нацистських поплічників", що автоматично означає співвідповідальність за Голокост. Надалі трагедії сучасної війни почнуть затьмарювати у пам'яті людей трагедії ХХ сторіччя. Це призведе до абсолютно іншого виміру конкуренції пам'ятей, яка до цього обмежувалася жертвами тоталітарних режимів минулого.

Останні дні і смерть Міхновського

Вранці 4 травня 1924 року 4-річний син Володимира Шемета – Ждан – вийшов у садок свого дому. Там дитина першою побачила, на старій яблуні, повішаним майже двометрове тіло гостя свого батька – Миколу Міхновського. Згодом Ждан розповість Роману Ковалю, що батько знайшов у кишені покійного записку: "Волію вмерти власною смертю!"

Останнє інтерв'ю мисткині Людмили Симикіної

Через мою майстерню пройшли всі дисиденти. Всім шилась свита. Я знала всі біографії. Я їх втішала, жаліла. Я знімала ту напругу психічного тиску, одягали новий одяг, знімали той, що вони мали, і вони відважно носили це. Я мріяла про іншу державу, про інший устрій. А одяг шився для цієї мрії. Ось сутність моя була в 1960-ті роки.

На могилі Алли Горської

2 грудня 1970 року на Київщині виявили тіло жорстоко вбитої Алли Горської. Поховали художницю у Києві на Берковецькому кладовищі. Її похорон перетворився в акт громадянського спротиву. Публікуємо текст Євгена Сверстюка, який він написав після смерті Алли Горської. Сверстюк виголосив його на похороні, згодом прощальне слово надрукували у пресі та поширили на Заході.