Електронна бібліотека Diasporiana припиняє роботу

На сайті зібрано близько 20 тисяч унікальних видань. У середньому 500 заходів на сайт щодня. Безкоштовний і необмежений нічим доступ.

DIASPORIANA щороку проводить збірку на потреби та розвиток проєкту. Цьогоріч проєкт зміг залучити 300 грн. Це ставить одну з найбільш доступних електронних бібліотек світової україніки на межу існування.   

 

У Електронній біліотеці зазначають, що це не дозволяє продовжувати роботу і надалі та реалізація проєкту припняється...

Доповнено. У коментарі для ІП засновник Діаспоріани Олег Богуславський пояснив, що для функціонування електронної біблотеку необхідно не менше 30 000 гривень щороку.  

Небайдужі до долі цієї електронної бібліотеки можуть допомогти переказом на картку - 5168 7573 2885 7513.

 
На сайті DIASPORIANA можна знайти електронні версії більше 20 000 видань

«Сувенір» для засновника Служби безпеки ОУН Миколи Лебедя

До постаті засновника, організатора і першого керівника Служби безпеки (СБ) ОУН Миколи Лебедя була прикута особлива увага органів КГБ. Навіть коли він опинився далеко за океаном, у США, до нього намагалися підіслати агентів, дізнатися про його погляди, вивідати плани, вчинити гучну провокацію і навіть мали намір за його допомогою реанімувати пошуки золота ОУН, закопаного у прикарпатських лісах.

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.