Картину Боттічеллі продали на Sotheby's за $92 мільйони

Картину італійського митця епохи Відродження Сандро Боттічеллі «Молодий чоловік з медальйоном» продали на онлайн-аукціоні Sotheby's за 92,2 млн дол.

Про це йдеться у Твіттері аукціону Sotheby's.

 

Зазначається, що ця картина італійського генія, ймовірно написана у 1470-х-1480-х роках, встановила ціновий рекорд на будь-коли продані з-під молотка роботи Боттічеллі.

"Шедевр Сандро Боттічеллі "Молодий чоловік з медальйоном" - один із найвизначніших портретів будь-якого періоду в історії, що коли-небудь виставлявся на аукціоні, і визначна робота Флорентійського Відродження – продана за $92,2 млн", - йдеться в твіті.

Представники аукціону не назвали імені покупця картини.

"Молодий чоловік з медальйоном" був придбаний британським аристократом у XVIII столітті. Далі його продали з аукціону приблизно за 1 млн дол.

Протягом останнього півстоліття картину орендували для експозиції декілька найбільших музеїв світу, включаючи Лондонську національну галерею та Метрополітен-музей у Нью-Йорку.

"Важливо не робити з пам’яті божество", - Євгеній Стасіневич

Публічне інтерв'ю з літературним критиком Євгенієм Стасіневичем у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Отруєння. Фрагменти книжки Віктора Ющенка"Недержавні таємниці. Нотатки на берегах пам’яті"

Фрагменти автобіографічної книжки третього Президента України.

Андрій Бандера. Батька – за сина

У справі оперативної розробки Степана Бандери, яка зберігається в архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України, є низка документів, які стосуються його батька – отця Андрія. Це драматична історія того, як чекісти перекладали свою ненависть до одного з лідерів українського визвольного руху на його близьких родичів.

"Примус до підданства". Перша спроба

"В ліжку з ведемедем. Сусідство з Росією як історичний виклик" - таку назву має нова книжка Олексія Мустафіна, що готується до виходу у видавництві "Фабула". Є в ній глава, присвячена експансії Російської імперії на Кавказі. Зокрема, й в часи правління у Картлі Іраклія II – царя, якому нинішня влада Грузії хоче встановити пам'ятник у своїй столиці. Чому ця ініціатива викликала таке обурення можна зрозуміти із фрагменту книжки, люб'язно наданому "Історичній правді" Олексієм Мустафіним.