У Швеції знімуть свою «Корону» про Карла XVI Густава

У Швеції планують випустити шестисерійний драматичний серіал про дитинство, юність і монарше життя короля Карла XVI Густава.

Про це повідомляє шведська телевізійна мережа TV4.

 

Як зазначається, шведські телевізійники збираються включити в серіал раніше невідомі ексклюзивні матеріали про дитинство короля.

Сценаристи серіалу повідомили, що мають намір зробити його несхожим на інші проекти про королівські сім'ї, наприклад, британський (серіал "Корона" - ред.) або норвезький ("Перетинаючи Атлантику" - ред.).

"Обидва цих серіали про те, як монархія впливає на світ тим чи іншим способом. У Швеції, швидше, навпаки, - як суспільство змінило королівську сім'ю", - сказала сценаристка серіалу, яка раніше працювала над популярним у Швеції телепроектом про нобелівську лауреатку Сельме Лагерлеф, Аса Ланц.

Телепродюсери зазначили, що шведський палац був поінформований про плани майбутніх зйомок.

Серіал планують випускати протягом кількох сезонів по шість серій тривалістю 45 хвилин.

Маргарита Довгань: «Цивілізація давно б уже щезла, якби не було освічених, сильних і чесних людей»

Справжня дружба – це великий дарунок долі, вища благодать, що дається людям. Така дружба виявляє невидимий, але глибинний сутнісний зв'язок. Свого часу саме така дружба об’єднала дві сім’ї Довганів і Стусів. Ця дружба була особливо цінною в часи тоталітарного режиму, коли постійно потрібно було відстоювати право на свободу бути собою.

Сюргюн. Мама думала, що нас везуть на розстріл

Уявіть себе на їх місці. У ваш дім на світанку вриваються озброєні люди, солдати. Дають 15 хвилин на збори. Відвозять на найближчу станцію. І додому ви зможете повернутися лише через 50 років.

На Хмельниччині будують меморіал на братській могилі вояків Армії УНР

У селі Великі Зозулинці Красилівського району Хмельницької області будують меморіал на братській могилі 26-ти вояків Армії УНР. Як і чому 6-та Запасова бригада Армії УНР понесла страшні втрати в боях за село, йдеться у запропонованій статті.

"Сарана з Росії" і розстріли. Як оббирали київських "олігархів"

Як і сьогодні, пересічні люди 100 років тому вірили у ледь не чарівну силу керівних посад в країні. Промовистим прикладом, який яскраво характеризує віру у силу ухвалених постанов, стала ситуація з бензином. Коли навесні 1919-го виникла катастрофічна його нестача, то Раднарком УСРР спробував радикально і назавжди вирішити проблему палива для транспорту: "Раднаргоспу України запропонувати знайти горючий матеріал, який може замінити бензин, бензол і т. ін."