МКІП запрошує українців проголосувати за 30 знакових книжок Незалежності

Міністерство культури та інформаційної політики запрошує українців узяти участь у голосуванні «30 знакових книжок нашої Незалежності».

Про це повідомляє у Фейсбуці Міністерство культури та інформаційної політики України.

 

У МКІП нагадали, що 15 жовтня закінчується онлайн голосування на сайті проєкту "30 знакових книжок нашої Незалежності". Воно триває вже майже місяць – з 15 вересня. Кожен українець може взяти участь у формуванні визначного списку.

"Встигніть віддати свій голос за знакові книжки нашої Незалежності. Для цього потрібно обрати одну чи одразу 30 книжок зі 100 запропонованих на сайті. Книжки, які отримають найбільшу кількість голосів, сформують ТОП-30", - йдеться в повідомленні.


Проголосувати можна тут.

"Важливо не робити з пам’яті божество", - Євгеній Стасіневич

Публічне інтерв'ю з літературним критиком Євгенієм Стасіневичем у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Отруєння. Фрагменти книжки Віктора Ющенка"Недержавні таємниці. Нотатки на берегах пам’яті"

Фрагменти автобіографічної книжки третього Президента України.

Андрій Бандера. Батька – за сина

У справі оперативної розробки Степана Бандери, яка зберігається в архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України, є низка документів, які стосуються його батька – отця Андрія. Це драматична історія того, як чекісти перекладали свою ненависть до одного з лідерів українського визвольного руху на його близьких родичів.

"Примус до підданства". Перша спроба

"В ліжку з ведемедем. Сусідство з Росією як історичний виклик" - таку назву має нова книжка Олексія Мустафіна, що готується до виходу у видавництві "Фабула". Є в ній глава, присвячена експансії Російської імперії на Кавказі. Зокрема, й в часи правління у Картлі Іраклія II – царя, якому нинішня влада Грузії хоче встановити пам'ятник у своїй столиці. Чому ця ініціатива викликала таке обурення можна зрозуміти із фрагменту книжки, люб'язно наданому "Історичній правді" Олексієм Мустафіним.