Окупанти у Генічеську вивісили радянський прапор і відновили пам'ятник леніну

У захопленому російськими військами місті Генічеськ на Херсонщині колаборанти встановили пам'ятник російському революціонеру Володимиру Леніну

Колаборант Геннадій Малюков, якого окупанти призначили наглядачем у Генічеську, повідомив, що над будівлею районної державної адміністрації встановлено окупаційний російський триколор та прапор СРСР.

На площі перед будівлею встановлено бетонну статую леніна.

Перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський із цього приводу написав у Фейсбуці, що росіяни таким чином намагаються паразитувати на ностальгії за часами срср. Але не враховують, що мешканці Херсонщини таких почуттів не мають.

 

«Сувенір» для засновника Служби безпеки ОУН Миколи Лебедя

До постаті засновника, організатора і першого керівника Служби безпеки (СБ) ОУН Миколи Лебедя була прикута особлива увага органів КГБ. Навіть коли він опинився далеко за океаном, у США, до нього намагалися підіслати агентів, дізнатися про його погляди, вивідати плани, вчинити гучну провокацію і навіть мали намір за його допомогою реанімувати пошуки золота ОУН, закопаного у прикарпатських лісах.

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.