АНОНС: публічна лекція Сергія Єкельчика "Російська аґресія та українська національна ідентичність"

Українське товариство Кембриджського університету організовує серію публічних лекцій про якнайширше визначену інструменталізацію історії у контексті російсько-української війни

У середу, 4 травня 2022 року, о 20.00 за київським часом Українське товариство Кембриджського університету (@Cambridge University Ukrainian Society) організовує публічну лекцію професора Сергія Єкельчика (Університет Вікторії, Канада) "Російська аґресія та українська національна ідентичність" ('Russian Aggression and Ukrainian National Identity').

 

У своїй лекції Сергій Єкельчик обговорить процеси формування ідентичності в Україні, що розгортаються на тлі російської агресії. Зосереджуючись на періоді з 2014 року, він приділить особливу увагу політичному та культурному впливу вторгнення Росії в Україну у 2022 році та злочинів проти мирного населення України.

Також буде обговорено демонтаж радянських пам'ятників та зміни ставлення українського суспільства до російської культури.

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.