Влада Києва відзначила річницю радянського "звільнення"

Київська міська державна адміністрація організувала захід із покладанням квітів до радянського мілітарного пам'ятника у парку Слави

6 листопада 2022 року Київська міська державна адміністрація організувала захід із покладанням квітів до радянського мілітарного пам'ятника у парку Слави. Участь у заході взяли перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, заступники голови КМДА Марина Хонда та Валентин Мондриївський, керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний, керівництво Печерської РДА, представники організацій радянських ветеранів Києва.

Захід був приурочений до "79-у річницю звільнення Києва від нацистських загарбників". 6 листопада 1943 року Червона армія взяла під свій контроль Київ після тривалих боїв з нацистами. У цих боях загинуло до 240 тисяч червоноармійців. У радянський час щороку у цей день широко відзначалися річниці "визволення" Києва.

 

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.