У Маріїнському парку почали демонтаж пам’ятника Ватутіну

Пам'ятник радянському генералу стояв у київському парку з 1948 року

Про це повідомили у своїх соцмережах "Радіо Свобода".

Вчора у Києві вже демонтували пам'ятник російському льотчику Валерію Чкалову. Київська державна міська адміністрація повідомила про завершення демонтажу та пообіцяла передати статую Музею авіації України імені О. К. Антонова.

Напередодні Мінкульт виключив пам'ятники Валерію Чкалову і Миколі Ватутіну з держреєстру нерухомих пам'яток України і запланували їх демонтаж.

 

«Сувенір» для засновника Служби безпеки ОУН Миколи Лебедя

До постаті засновника, організатора і першого керівника Служби безпеки (СБ) ОУН Миколи Лебедя була прикута особлива увага органів КГБ. Навіть коли він опинився далеко за океаном, у США, до нього намагалися підіслати агентів, дізнатися про його погляди, вивідати плани, вчинити гучну провокацію і навіть мали намір за його допомогою реанімувати пошуки золота ОУН, закопаного у прикарпатських лісах.

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.