Один із зразків російського озброєння хочуть назвати на честь Сталіна

В Комуністичній партії Російської Федерації запропонували присвоїти новому російському танку назву на честь диктатора Йосипа Сталіна, який встановив в СРСР однопартійну тоталітарну систему.

Про це пише пропагандистське агентство "РИА Новости". 

З такою пропозицією виступив депутат Держдуми Юрій Афонін. Він пропонує назвати танк ИС-21 (від рос. "Иосиф Сталин 21 век").

"Гарною символічною відповіддю, заявою про рішучість Росії перемогти на українському фронті, може стати рішення про присвоєння новому російському танку або вже випущеному потужному зразку озброєння назви ИС-21", – заявив він.

Яке саме озброєння варто так назвати, російський депутат не озвучив.

 

«Сувенір» для засновника Служби безпеки ОУН Миколи Лебедя

До постаті засновника, організатора і першого керівника Служби безпеки (СБ) ОУН Миколи Лебедя була прикута особлива увага органів КГБ. Навіть коли він опинився далеко за океаном, у США, до нього намагалися підіслати агентів, дізнатися про його погляди, вивідати плани, вчинити гучну провокацію і навіть мали намір за його допомогою реанімувати пошуки золота ОУН, закопаного у прикарпатських лісах.

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.