Diasporiana потребує допомоги

Українська діаспорна електронна бібліотека Diasporiana потребує поповнення фонду.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав засновник Олег Богуславський.

"На сьогодні на сайті Діаспоріани більше 24 тисяч видань! 52 тисячі звернень на місяць... але всі фонди вичерпалися... Надходжень з діаспори вже не було близько 10 років... Останні роки джерелом нових видання були Violity та OLX... Але ціни вже не підйомні... Потрібна допомога! Бажано виданнями!", - написав Олег Богуславський.

Diasporiana – одна з найбільших електронних бібліотек видань світової україніки, що надає відкритий доступ до близько 20 000 видань. Існує завдяки волонтерським зусиллям і пожертвам. Заснована Олегом Богуславським 2011 року. Для сайту ентузіасти з усього світу збирають українські книги та періодику. Оцифрування відбувається частково засновником на аматорських сканерах. 

Допомогти Diasporiana можна за посиланням.

 

«Сувенір» для засновника Служби безпеки ОУН Миколи Лебедя

До постаті засновника, організатора і першого керівника Служби безпеки (СБ) ОУН Миколи Лебедя була прикута особлива увага органів КГБ. Навіть коли він опинився далеко за океаном, у США, до нього намагалися підіслати агентів, дізнатися про його погляди, вивідати плани, вчинити гучну провокацію і навіть мали намір за його допомогою реанімувати пошуки золота ОУН, закопаного у прикарпатських лісах.

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.