АНОНС: Презентація книги Олександра Зінченка "Як українці зруйнували імперію зла" у Рівному

7 червня у Рівному відбудеться презентація книги "Як українці зруйнували імперію зла" історика та журналіста Олександра Зінченка.

Під час презентації історик та журналіст Олександр Зінченко розповість, яким був шлях України до незалежності.

У книзі автор поденно відтворив події 1991 року від того дня, коли Леоніду Кравчуку повідомили про можливий розпад СРСР й до того моменту, коли Україна здобула незалежність.

"Як українці зруйнували імперію зла" – це унікальне дослідження зі спогадами учасників і свідків здобуття Україною незалежності, а також донедавна секретні документи ЦРУ і КГБ.

Коли: 7 червня, о 18:00

Де: м. Рівне, конференц-зал готелю "Optima Collection Бергшлосс" (вул. Петра Могили, 14). 

Вхід вільний.

Обов'язкова попередня реєстраціяhttps://forms.gle/qiwrLEJemAdvHniS7

 

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.