АНОНС: У Києві амазонки оповідатимуть про скарби скіфів

У неділю, 12 лютого, відбудеться театралізована екскурсія "Таємниці степових курганів" у Музеї історичних коштовностей України.

Войовнича амазонка запросить відвідувачів музею у загадкову Скіфію та розповість про звичаї, вірування та сакральні обряди свого народу.

Кожний зможе дізнатися, що приховують українські "степові піраміди", помилуватися скарбами скіфських володарів і побачити на власні очі, як відкрилася світу унікальна археологічна знахідка ХХ століття — славнозвісна царська пектораль.

 

Кількість місць обмежена, тож попередньо необхідно зареєструватися за телефоном (044) 280-13-96 або за посиланням https://goo.gl/ZQjTYp

Вартість участі — 50 грн, без додаткової плати за вхід до музею чи Лаври. Прохід до Лаври через головну браму.

Місце: Музей історичних коштовностей України, вул. Лаврська, 9

Час: Неділя 12 лютого, о 14:00

Залягти на дно в Брюгге 2019. Уривок з книги "Радіо Афродіта" Олега Криштопи

"Радіо Афродіта" - документальний роман, який розповідає історію підпільного радіо, через постать бельгійця Гезенбрукса й людей із якими він працював пліч-о-пліч. Це оповідь про боротьбу, відвагу, мужність, але й про зраду та кохання. Олег Криштопа 14 років проводив інтервʼю, журналістські розслідування та досліджував документи, щоб написати цей роман.

Мої парламентські вибори: 1990 рік

«…Отрицательное воздействие на обстановку в городе Житомире имели выступления участников республиканского фестиваля «Червона рута», концерты которого проходили 10-11 февраля в Облмуздрамтеатре. В программе, выступлениях пропогандировалась идея «самостоятельной Украины»… - КГБ сигналізувало «нагору» про ситуацію в Житомирі.

Влад Троїцький: «В Україні починає формуватися традиція усвідомлення генезису»

Інтерв’ю з театральним режисером Владом Троїцьким для Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Восьме травня. Чому полеглих згадують у тиші

8 травня 1919 року лондонський часопис Evening News надрукував лист одного з своїх дописувачів із міркуваннями про те, як краще відзначити «День миру» - тобто першу річницю завершення світової війни. Його автор закликав започаткувати нову загальнонаціональну традицію - згадувати загиблих у війні хвилинами мовчання.