У сміттєвому контейнері в Німеччині знайшли картини XVII століття

У центральній Німеччині у сміттєвому контейнері на зупинці автомобілів на автобані А7 знайшли дві картини XVII століття

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на поліцію Кельна.

 

Експерти вважають, що це оригінали робіт олією нідерландського художника, учня Рембрандта Самюеля ван Гоґстратена (1627-1678) "Портрет хлопчика" (дата невідома) та автопортрет італійця П'єтро Беллоті (1627-1700), написаний у 1665 році.

Обидві картини були в рамах.

Картини знайшов ще минулого місяця 64-річний чоловік, який зупинився на стоянці. Пізніше він передав їх поліції. Наразі поліція Кельна розшукує власника картин та з'ясовує, яким чином вони могли опинитися у смітнику.

 
 

«Диво на Віслі»: український вимір

Події серпня – вересня 1920 р. мали вирішальне значення в польсько-радянській війні. Перемога у Варшавській битві засвідчила здатність поляків відстояти своє право на незалежність. Втім без допомоги українських військ подолати Червону армію було би важче.

Чи там шукають витоки терору?

Останнім часом в нашому суспільстві йде обговорення витоків звірячої поведінки російських окупаційних військ в Україні в триваючій російсько-українській війні. Дехто з істориків та публіцистів вбачає ці витоки в більшовицьких та ширше комуністичних традиціях. Дійсно злочинів та репресій часів більшовицької диктатури можна навести чимало. Але чи були противники більшовизму в цьому плані краще?

Київ у більшовицькому вирі

Минуло 104 роки звідтоді, коли армія Української Народної Республіки дала бій у протистоянні з нестримною силою більшовиків, що наступала на українські землі з одним-єдиним гаслом: "Дайош Кієв! Смєрть Центральной Радє і єйо защітнікам", а командуючий російськими військами Михайло Муравйов, що пізніше влаштує терор в українській столиці напише: "Ету власть ми нєсьом на остріях своіх штиков"

Жах на селі

Перед вами — уривок зі спогадів Віктора Кравченка, українця, талановитого інженера, якому вдалося залишитися живим після розгортання репресій у СРСР за часів Сталіна. Він був членом комуністичної партії, який вірив, що СРСР може стати країною щасливого майбутнього, однак вчасно зрозумів, що таке тоталітарний режим, повсюдна брехня та системне винищення тих, хто чинив спротив злочинній системі. Віктору Кравченку вдалося втекти і за кілька років написати книжку
яка сколихнула весь західний світ.