Спецпроект

ТБ онлайн — сучасне джерело новин

Ланет.TV розповів про особливості онлайн-телебачення та про роботу сервісу під час подій на Євромайдані

Революція Гідності стала визначальною подією в новітній історії України, адже дала поштовх до незворотних змін, необхідних для побудови сучасної європейської держави. Суспільство розпочало рішучу боротьбу за свободу, гідність та рівні можливості для кожного громадянина.

Консолідовані зусилля громадських активістів, вітчизняних проукраїнських ЗМІ і ТБ онлайн, а також підтримка небайдужих громадян у різних куточках України та світу допомогли здолати злочинний режим та назавжди змінити вектор розвитку незалежної України.

 

Спершу сервіс інтернет-телебачення Ланет.TV протягом деякого часу був платформою, на якій абоненти провайдера Мережа Ланет могли дивитися канали онлайн в рамках пакету послуг кабельного ТБ.

У 2013 році сервіс онлайн ТБ набув популярності, адже розпочав трансляцію каналів, які активно висвітлювали події Євромайдану, й абсолютно всі громадяни отримали цілодобовий вільний доступ до актуальних новин та прямого ефіру з місця подій.

У момент початку російської агресії на території України Ланет.TV став першим сервісом телебачення онлайн, який відмовився від трансляції телеканалів з антиукраїнською позицією.

Згодом Ланет.TV запустив платні ТБ канали, серед яких були як провідні вітчизняні, так і культові західні телеканали. Сьогодні сервіс Ланет.TV — це можливість дивитися канали онлайн у високій якості на будь-якому зручному пристрої. Серед переваг ТБ онлайн від Ланет.TV:

  1. Мобільність. ТВ програма та канали онлайн будуть доступні на будь-якому вашому пристрої з доступом до Інтернету.
  2. Кросплатформеність. Переключайте зображення або ж дивіться онлайн канали зразу на декількох пристроях одночасно.
  3. Інтерактивність. Улюблена ТВ програма буде доступна у будь-який зручний час, адже ви можете самостійно керувати ефіром за допомогою функції паузи та перемотки.
  4. Зручність. Ви можете самостійно формувати перелік улюблених каналів, аби не витрачати щоразу час на пошуки цікавої програми.  В сервісі доступні також короткі описи та актуальна телепрограма, що зробить процес вибору значно простішим.
  5. Функція батьківського контролю. Ви можете самостійно формувати перелік каналів,  аби кожна доступна ТВ програма приносила виняткову користь для вашої дитини.

Дивіться онлайн Новий канал, СТБ, 1+1, Україна, НЛО TV, 2+2, М1, М2 та інші культові телеканали у Full HD-якості з інноваційним сервісом інтернет ТБ Ланет.TV.

Биківнянський меморіал: пам'ять про вбитих заради живих

30 квітня 1995 року громадський діяч, один із фундаторів Українського товариства "Меморіал", багаторічний дослідник Биківні Микола Лисенко занотував у своєму щоденнику: "30-го, в неділю, відбулося відкриття Меморіального комплексу на Биківнянських могилах. Це за поданням т-ва "Меморіал" та інституту історії України. Відкривав Київський мер А. Косаківський, але людей було небагато. Ми були там усією родиною з 9 до 13 год."

Операція «Вісла»: геноцид, воєнний злочин чи етнічна чистка

Чим була операція «Вісла»? Хто повинен відповідати за кривду, заподіяну українцям Закерзоння 1947 року? Чи варто Україні «симетрично» відповідати на політичні рішення чинної влади Польщі, проголошуючи геноцидом дії комуністичної польської влади проти мешканців українських етнічних територій, що відійшли до Республіки Польща після Другої світової війни? Спробуймо дати кваліфікацію подіям операції «Вісла», виходячи не з емоцій та політичної кон’юнктури, а з позиції норм міжнародного права.

"Я аж ніяк не українофіл". Фрагмент із книжки "Розділена династія" Фабіана Бауманна

Несподіваний погляд на націоналізм: не як історичну неминучість, а як усвідомлений політичний вибір, — пропонує у книжці "Розділена династія" швейцарський історик Фабіан Бауманн. Він досліджує долю київської родини Шульгиних, яка менш ніж за пів століття розділилася на дві протилежні національні гілки: російську та українську. Революція 1917 року остаточно розмежувала Шульгиних: один із них загинув у бою під Крутами, захищаючи Українську Народну Республіку, а другий — воював проти неї.

Найбільша мрія у житті

– Володю, а яка у Вас найбільша мрія в житті? – Жанно, – кажу, – я хочу, щоб Україна була незалежною! Вона подивилася на мене, як на психічнохворого. Звісно, вона знала, що в університеті десь є якісь «божевільні націоналісти», але на філфаці, а не на мехматі.