Спецпроект

ТБ онлайн — сучасне джерело новин

Ланет.TV розповів про особливості онлайн-телебачення та про роботу сервісу під час подій на Євромайдані

Революція Гідності стала визначальною подією в новітній історії України, адже дала поштовх до незворотних змін, необхідних для побудови сучасної європейської держави. Суспільство розпочало рішучу боротьбу за свободу, гідність та рівні можливості для кожного громадянина.

Консолідовані зусилля громадських активістів, вітчизняних проукраїнських ЗМІ і ТБ онлайн, а також підтримка небайдужих громадян у різних куточках України та світу допомогли здолати злочинний режим та назавжди змінити вектор розвитку незалежної України.

 

Спершу сервіс інтернет-телебачення Ланет.TV протягом деякого часу був платформою, на якій абоненти провайдера Мережа Ланет могли дивитися канали онлайн в рамках пакету послуг кабельного ТБ.

У 2013 році сервіс онлайн ТБ набув популярності, адже розпочав трансляцію каналів, які активно висвітлювали події Євромайдану, й абсолютно всі громадяни отримали цілодобовий вільний доступ до актуальних новин та прямого ефіру з місця подій.

У момент початку російської агресії на території України Ланет.TV став першим сервісом телебачення онлайн, який відмовився від трансляції телеканалів з антиукраїнською позицією.

Згодом Ланет.TV запустив платні ТБ канали, серед яких були як провідні вітчизняні, так і культові західні телеканали. Сьогодні сервіс Ланет.TV — це можливість дивитися канали онлайн у високій якості на будь-якому зручному пристрої. Серед переваг ТБ онлайн від Ланет.TV:

  1. Мобільність. ТВ програма та канали онлайн будуть доступні на будь-якому вашому пристрої з доступом до Інтернету.
  2. Кросплатформеність. Переключайте зображення або ж дивіться онлайн канали зразу на декількох пристроях одночасно.
  3. Інтерактивність. Улюблена ТВ програма буде доступна у будь-який зручний час, адже ви можете самостійно керувати ефіром за допомогою функції паузи та перемотки.
  4. Зручність. Ви можете самостійно формувати перелік улюблених каналів, аби не витрачати щоразу час на пошуки цікавої програми.  В сервісі доступні також короткі описи та актуальна телепрограма, що зробить процес вибору значно простішим.
  5. Функція батьківського контролю. Ви можете самостійно формувати перелік каналів,  аби кожна доступна ТВ програма приносила виняткову користь для вашої дитини.

Дивіться онлайн Новий канал, СТБ, 1+1, Україна, НЛО TV, 2+2, М1, М2 та інші культові телеканали у Full HD-якості з інноваційним сервісом інтернет ТБ Ланет.TV.

На могилі Алли Горської

2 грудня 1970 року на Київщині виявили тіло жорстоко вбитої Алли Горської. Поховали художницю у Києві на Берковецькому кладовищі. Її похорон перетворився в акт громадянського спротиву. Публікуємо текст Євгена Сверстюка, який він написав після смерті Алли Горської. Сверстюк виголосив його на похороні, згодом прощальне слово надрукували у пресі та поширили на Заході.

Про Невідомого Солдата

Є вислів "війна закінчиться тоді, коли буде похований останній солдат". Він далекий від реальності. Насправді жодна війна не закінчена. Тому могила невідомому солдату - це важливий символ, адже це пам'ятник усім - і тим, хто поки що невідомий, і тим, кого ми ніколи не знатимемо по імені.

Пам’яті Ольги Стокотельної: "Нехай назавжди твоє добре ім’я буде між людьми"

В історії українського Руху опору 70-80 років ХХ століття особливе місце належить Ользі та Павлові Стокотельним – особам, які були відданими ідеалам вільної та незалежної України й поєднали своє життя з відомими дисидентами, правозахисниками Надією Світличною та Миколою Горбалем. У квітні цього року Ользі та Павлові мало б виповнитися 162… Саме так двійнята Стокотельні рахували свої роки. Та не судилась. 20 грудня 2023 року Ольга покинула цей світ. Цьогоріч Павло вперше за 81 рік буде свій день народження зустрічати сам.

Як співробітники КГБ намагалися зробити з Івана Багряного «червоного»

У 1950–1960-х роках органи МГБ/КГБ СССР намагалися схилити до співпраці, відмови від антирадянської діяльності й повернення до Радянського Союзу діячів культури, науки і літератури, які опинилися в еміграції. А в разі невдачі розробляли заходи з їх компрометації і навіть ліквідації. Одним із об'єктів такої оперативної розробки був відомий політичний діяч і письменник Іван Багряний.