Спецпроект

ТБ онлайн — сучасне джерело новин

Ланет.TV розповів про особливості онлайн-телебачення та про роботу сервісу під час подій на Євромайдані

Революція Гідності стала визначальною подією в новітній історії України, адже дала поштовх до незворотних змін, необхідних для побудови сучасної європейської держави. Суспільство розпочало рішучу боротьбу за свободу, гідність та рівні можливості для кожного громадянина.

Консолідовані зусилля громадських активістів, вітчизняних проукраїнських ЗМІ і ТБ онлайн, а також підтримка небайдужих громадян у різних куточках України та світу допомогли здолати злочинний режим та назавжди змінити вектор розвитку незалежної України.

 

Спершу сервіс інтернет-телебачення Ланет.TV протягом деякого часу був платформою, на якій абоненти провайдера Мережа Ланет могли дивитися канали онлайн в рамках пакету послуг кабельного ТБ.

У 2013 році сервіс онлайн ТБ набув популярності, адже розпочав трансляцію каналів, які активно висвітлювали події Євромайдану, й абсолютно всі громадяни отримали цілодобовий вільний доступ до актуальних новин та прямого ефіру з місця подій.

У момент початку російської агресії на території України Ланет.TV став першим сервісом телебачення онлайн, який відмовився від трансляції телеканалів з антиукраїнською позицією.

Згодом Ланет.TV запустив платні ТБ канали, серед яких були як провідні вітчизняні, так і культові західні телеканали. Сьогодні сервіс Ланет.TV — це можливість дивитися канали онлайн у високій якості на будь-якому зручному пристрої. Серед переваг ТБ онлайн від Ланет.TV:

  1. Мобільність. ТВ програма та канали онлайн будуть доступні на будь-якому вашому пристрої з доступом до Інтернету.
  2. Кросплатформеність. Переключайте зображення або ж дивіться онлайн канали зразу на декількох пристроях одночасно.
  3. Інтерактивність. Улюблена ТВ програма буде доступна у будь-який зручний час, адже ви можете самостійно керувати ефіром за допомогою функції паузи та перемотки.
  4. Зручність. Ви можете самостійно формувати перелік улюблених каналів, аби не витрачати щоразу час на пошуки цікавої програми.  В сервісі доступні також короткі описи та актуальна телепрограма, що зробить процес вибору значно простішим.
  5. Функція батьківського контролю. Ви можете самостійно формувати перелік каналів,  аби кожна доступна ТВ програма приносила виняткову користь для вашої дитини.

Дивіться онлайн Новий канал, СТБ, 1+1, Україна, НЛО TV, 2+2, М1, М2 та інші культові телеканали у Full HD-якості з інноваційним сервісом інтернет ТБ Ланет.TV.

Чи там шукають витоки терору?

Останнім часом в нашому суспільстві йде обговорення витоків звірячої поведінки російських окупаційних військ в Україні в триваючій російсько-українській війні. Дехто з істориків та публіцистів вбачає ці витоки в більшовицьких та ширше комуністичних традиціях. Дійсно злочинів та репресій часів більшовицької диктатури можна навести чимало. Але чи були противники більшовизму в цьому плані краще?

Київ у більшовицькому вирі

Минуло 104 роки звідтоді, коли армія Української Народної Республіки дала бій у протистоянні з нестримною силою більшовиків, що наступала на українські землі з одним-єдиним гаслом: "Дайош Кієв! Смєрть Центральной Радє і єйо защітнікам", а командуючий російськими військами Михайло Муравйов, що пізніше влаштує терор в українській столиці напише: "Ету власть ми нєсьом на остріях своіх штиков"

Жах на селі

Перед вами — уривок зі спогадів Віктора Кравченка, українця, талановитого інженера, якому вдалося залишитися живим після розгортання репресій у СРСР за часів Сталіна. Він був членом комуністичної партії, який вірив, що СРСР може стати країною щасливого майбутнього, однак вчасно зрозумів, що таке тоталітарний режим, повсюдна брехня та системне винищення тих, хто чинив спротив злочинній системі. Віктору Кравченку вдалося втекти і за кілька років написати книжку
яка сколихнула весь західний світ.

Винуватці Абхазької війни

Ця війна забрала життя близько 4000 людей з абхазької сторони та близько 12-15 тисяч з грузинської. Понад 300 тисяч мешканців Абхазії, переважно грузини, стали біженцями. В їх будинках зараз живуть абхази. Вони продають ці будинки громадянам Росії як свою власність. І це, здебільшого, вина трьох людей