Спецпроект

Гітлера намагалися годувати жіночими гормонами - британські історики

Британські агенти мали намір зробити Адольфа Гітлера менш агресивним, даючи йому таблетки, що містять жіночі статеві гормони.

Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на ТСН.

Як вважає британський історик, професор Університету Кардіффа Брайан Форд, співробітники спецслужб планували додавати естроген в їжу фюрера, щоб він став "таким же милим і слухняним, як його молодша сестра Паула".

Зі слів історика, "у англійських шпигунів був доступ до кухні Гітлера, а естроген вони вибрали тому, що він не має смаку, тобто був би непомітний під час дегустації їжі фюрера".

Такі припущення учений зробив у своїй книзі "Секретна зброя для перемоги у Другій світовій війні: Технології, Наука і Змагання на швидкість".

Форд вважає, це був цілком здійсненний план, хоча і небезпечний. 

"Отруїти Адольфа Гітлера не було можливості - помер би дегустатор", - пояснив учений і додав, що ідея зробити фюрера більш жіночним є лише однією з багатьох спроб вивести "німецьку машину" з ладу і швидше покінчити з війною.

«Диво на Віслі»: український вимір

Події серпня – вересня 1920 р. мали вирішальне значення в польсько-радянській війні. Перемога у Варшавській битві засвідчила здатність поляків відстояти своє право на незалежність. Втім без допомоги українських військ подолати Червону армію було би важче.

Чи там шукають витоки терору?

Останнім часом в нашому суспільстві йде обговорення витоків звірячої поведінки російських окупаційних військ в Україні в триваючій російсько-українській війні. Дехто з істориків та публіцистів вбачає ці витоки в більшовицьких та ширше комуністичних традиціях. Дійсно злочинів та репресій часів більшовицької диктатури можна навести чимало. Але чи були противники більшовизму в цьому плані краще?

Київ у більшовицькому вирі

Минуло 104 роки звідтоді, коли армія Української Народної Республіки дала бій у протистоянні з нестримною силою більшовиків, що наступала на українські землі з одним-єдиним гаслом: "Дайош Кієв! Смєрть Центральной Радє і єйо защітнікам", а командуючий російськими військами Михайло Муравйов, що пізніше влаштує терор в українській столиці напише: "Ету власть ми нєсьом на остріях своіх штиков"

Жах на селі

Перед вами — уривок зі спогадів Віктора Кравченка, українця, талановитого інженера, якому вдалося залишитися живим після розгортання репресій у СРСР за часів Сталіна. Він був членом комуністичної партії, який вірив, що СРСР може стати країною щасливого майбутнього, однак вчасно зрозумів, що таке тоталітарний режим, повсюдна брехня та системне винищення тих, хто чинив спротив злочинній системі. Віктору Кравченку вдалося втекти і за кілька років написати книжку
яка сколихнула весь західний світ.