У Слов'янську вкрали пам'ятний знак воїнам-визволителям. ФОТО

Минулими вихідними невідомі зняли і забрали меморіальну дошку "Воїнам-визволителям Слов'янська від німецько-фашистських загарбників".

Пам'ятний знак розташовувася на будинку № 11 по вул. Шевченка, повідомляє "Слов'янськ діловий".

 Фото: slavdelo.dn.ua

За словами очевидців, троє людей уночі, "не соромлячись у методах", стали виламувати меморіальну дошку.

Мешканці будинку викликали міліцію. Але співробітники правоохоронних органів нікого затримати не змогли - зловмисники просто поховалися в довколишніх дворах.

Після того , як міліція поїхала, вандали зірвали меморіальну дошку і зникли.

Дивіться також інші матеріали за темою "Вандалізм"

"Важливо не робити з пам’яті божество", - Євгеній Стасіневич

Публічне інтерв'ю з літературним критиком Євгенієм Стасіневичем у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Отруєння. Фрагменти книжки Віктора Ющенка"Недержавні таємниці. Нотатки на берегах пам’яті"

Фрагменти автобіографічної книжки третього Президента України.

Андрій Бандера. Батька – за сина

У справі оперативної розробки Степана Бандери, яка зберігається в архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України, є низка документів, які стосуються його батька – отця Андрія. Це драматична історія того, як чекісти перекладали свою ненависть до одного з лідерів українського визвольного руху на його близьких родичів.

"Примус до підданства". Перша спроба

"В ліжку з ведемедем. Сусідство з Росією як історичний виклик" - таку назву має нова книжка Олексія Мустафіна, що готується до виходу у видавництві "Фабула". Є в ній глава, присвячена експансії Російської імперії на Кавказі. Зокрема, й в часи правління у Картлі Іраклія II – царя, якому нинішня влада Грузії хоче встановити пам'ятник у своїй столиці. Чому ця ініціатива викликала таке обурення можна зрозуміти із фрагменту книжки, люб'язно наданому "Історичній правді" Олексієм Мустафіним.