АНОНС: "Гуманітарій - не вирок". Розмова з Людмилою Ващук

"Бути філологом, істориком, психологом чи філософом - безперспективно!". Така думка зараз поширена. А 25 липня кандидат історичних наук Людмила Ващук на своєму прикладі доведе геть протилежне.

Ви навчитеся реалізовувати себе в "непрактичній" професії, отримаєте ідеї, що можна робити, коли в вашому дипломі написано "філолог", "історик" і т.д., дізнаєтеся, як наважитися створити проект, із чого починати, з ким цей проект варто створювати(а з ким ні), як просувати цей проект у соцмережах без жодних грошових витрат на рекламу.

Окремо гостя зверне увагу на питання співпраці зі ЗМІ та як згодом зробити цей проект прибутковим.

Гість "Освітньої асамблеї" - Людмила Ващук, кандидат історичних наук, керівник Symbolon. Центр середньовічних та ранньомодерних студій.

 


25 липня, четвер, 19.00

Місце: простір "Освітня асамблея" (м. Київ, вул. Івана Мазепи, 3-Б)

Організатор: ГО "Освітня асамблея" 

Реєстрація: http://bit.ly/oa_2507

Рекомендований благодійний внесок (організаційні витрати і смаколики): 30 грн (для студентів та членів "Клубу розумних людей": 20 грн).

Як я став депутатом…

Потім, коли ми вже аналізували в Народній Раді результати виборів, з’ясувалося, що я був єдиним зі Сходу і Півдня України, хто виграв сільський округ. Усі інші демократи в цій частині країни перемагали в містах. Наприкінці осені 1989 року я навіть не думав балотуватися. А за три місяці — несподівано для суперників, друзів і самого себе — виграв вибори.

Шевченко у Вашингтоні. Боротьба за цінності

Процес встановлення пам'ятника Тарасові Шевченку у Вашингтоні в 1964 році з нагоди 150-річчя від дня його народження розтягнувся у часі на кілька років і набув неабиякого резонансу у закордонній пресі. Водночас досі так і не стали надбанням гласності заходи кдб срср навколо тієї події. Розсекречені документи з архіву Служби зовнішньої розвідки України дають змогу нині побачити, як діяли за тих обставин і яку позицію займали представники кремлівського керівництва, американських політичних кіл і української діаспори.

"Ми позбулися «пушкіних», «Московської» ковбаси і «Тульських» пряників", - Олег Пустовгар

Процеси очищення інформаційного та публічного простору від російської присутності прискорилися після повномасштабного вторгнення Росії. Утім, роботи ще багато. Що вдалося зробити в цьому напрямі за останні роки на Полтавщині, а які питання ще варто розв'язати, – розповів у інтерв'ю представник Українського інституту національної пам'яті в Полтавській області Олег Пустовгар.

"Ніколи не казав": "Вперед, хлопці!", завжди: "За мною!"". Пам'яті Сергія Короля

Крайній бій командир "Махно" провів 24 лютого 2023 року. Впродовж ночі ворог вів постійний артилерійський обстріл, а близько 7 години ранку розпочав піхотний штурм з трьох сторін. Командуючи підрозділом та беручи безпосередню участь у стрілецькому бою, Сергій Король не допустив захоплення позицій переважаючими силами противника. Під час бою, який тривав майже шість годин, командир "Махно" загинув.