Музей мадам Тюссо прибрав фігури принца Гаррі та Меган Маркл. ФОТО

У лондонському Музеї мадам Тюссо прибрали з експозиції воскові фігури британського принца Гаррі та його дружини Меган Маркл, оскільки вони висловили намір скласти з себе повноваження старших членів королівської родини.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Metro.

 

"Фігури принца Гаррі та Меган були прибрані з експозиції, присвяченої британській родині, у лондонському Музеї мадам Тюссо. Причиною цього стала нещодавня заява цієї пари про те, що вона відходить від повноважень старших членів королівської родини", - йдеться в повідомленні.

 

У свою чергу, рішення Гаррі та Меган – герцога і герцогині Сассекських – скласти із себе ці королівські повноваження спровоковане прагненням до фінансової незалежності від британського двору та бажанням проводити однакову кількість часу у Великій Британії та Північній Америці.

Повідомляється, що цей неочікуваний крок з боку Гаррі й Меган став неприємним сюрпризом для британської королеви.

 

У Музеї мадам Тюссо наголосили, що, хоча фігури Гаррі та Меган із королівської експозиції приберуть, вони залишаться "дуже важливим експонатом", оскільки протягом останнього часу є "одними з найпопулярніших серед відвідувачів фігур".

«Диво на Віслі»: український вимір

Події серпня – вересня 1920 р. мали вирішальне значення в польсько-радянській війні. Перемога у Варшавській битві засвідчила здатність поляків відстояти своє право на незалежність. Втім без допомоги українських військ подолати Червону армію було би важче.

Чи там шукають витоки терору?

Останнім часом в нашому суспільстві йде обговорення витоків звірячої поведінки російських окупаційних військ в Україні в триваючій російсько-українській війні. Дехто з істориків та публіцистів вбачає ці витоки в більшовицьких та ширше комуністичних традиціях. Дійсно злочинів та репресій часів більшовицької диктатури можна навести чимало. Але чи були противники більшовизму в цьому плані краще?

Київ у більшовицькому вирі

Минуло 104 роки звідтоді, коли армія Української Народної Республіки дала бій у протистоянні з нестримною силою більшовиків, що наступала на українські землі з одним-єдиним гаслом: "Дайош Кієв! Смєрть Центральной Радє і єйо защітнікам", а командуючий російськими військами Михайло Муравйов, що пізніше влаштує терор в українській столиці напише: "Ету власть ми нєсьом на остріях своіх штиков"

Жах на селі

Перед вами — уривок зі спогадів Віктора Кравченка, українця, талановитого інженера, якому вдалося залишитися живим після розгортання репресій у СРСР за часів Сталіна. Він був членом комуністичної партії, який вірив, що СРСР може стати країною щасливого майбутнього, однак вчасно зрозумів, що таке тоталітарний режим, повсюдна брехня та системне винищення тих, хто чинив спротив злочинній системі. Віктору Кравченку вдалося втекти і за кілька років написати книжку
яка сколихнула весь західний світ.