У Маріуполі чоловік напав на синагогу з сокирою. ФОТО

Правоохоронці розшукують чоловіка, який напав на синагогу в Маріуполі Донецької області.

Про це Укрінформу повідомили у пресслужбі поліції Донецької області.

 

"Факт був такий. На місце події виїхала слідчо-оперативна група, кінологи, весь особовий склад піднято по тривозі. Розшукуємо зловмисника, є його опис і прикмети", - зазначили в поліції.

 

Раніше головний рабин України Моше Реувена Азман повідомив у Facebook, що 28 липня на синагогу Маріуполя було скоєно напад.

 

За його словами, після ранкової молитви в синагогу ввійшов невідомий з сокирою, який напав на охоронця, який вийшов назустріч, і завдав йому кілька ударів сокирою, зав'язалася бійка.

 

Незважаючи на отримані поранення, охоронцю вдалося обеззброїти зловмисника. Але тому вдалося втекти.

 

За словами головного рабина України, правоохоронці проводять розшук цього чоловіка, ведеться слідство.

 

Донос-шедевр. Юрій Смолич про Олександра Довженка

"Як у побуті у Довженка тонка культурність і вишукана естетичність легко поєднується із найпростішими смаками, із найбільш елементарними інтересами та рисами характеру сільського жителя, і навіть із найбільш примітивними старосвітськими традиціями,..

Отруєння. Фрагменти книжки Віктора Ющенка"Недержавні таємниці. Нотатки на берегах пам’яті"

Фрагменти автобіографічної книжки третього Президента України.

Андрій Бандера. Батька – за сина

У справі оперативної розробки Степана Бандери, яка зберігається в архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України, є низка документів, які стосуються його батька – отця Андрія. Це драматична історія того, як чекісти перекладали свою ненависть до одного з лідерів українського визвольного руху на його близьких родичів.

"Примус до підданства". Перша спроба

"В ліжку з ведемедем. Сусідство з Росією як історичний виклик" - таку назву має нова книжка Олексія Мустафіна, що готується до виходу у видавництві "Фабула". Є в ній глава, присвячена експансії Російської імперії на Кавказі. Зокрема, й в часи правління у Картлі Іраклія II – царя, якому нинішня влада Грузії хоче встановити пам'ятник у своїй столиці. Чому ця ініціатива викликала таке обурення можна зрозуміти із фрагменту книжки, люб'язно наданому "Історичній правді" Олексієм Мустафіним.