Один з будинків Косачів закрили на реставрацію

У «сірому» будинку Косачів, що розсташований у Колодяжному на Волині, розпочали реставраційні та ремонтні роботи

Як інформує Перший, про це на своїй сторінці повідомила працівниця Волинського краєзнавчого музею Оксана Важатко.

 

"Було зрозуміло, що просто писати листи у різні інстанції різних рівнів - не працює - маю купку відповідей, які зводяться до одного - грошей нема. Але ми вперто шукали можливості. Подавши проект на два конкурси, отримали бажаний результат.

Було багато праці, прийшлося вивчити багато нового. Тепер, коли перед нами стоїть нове складне завдання, я згадую відправну точку Косачівських будинків, і знаю, що працюючи, вперто йдучи до мети, можна нереальне зробити реальним", – йдеться у дописі.

Скільки часу триватиме ремонт – невідомо. Втім, поки будинок зачинений для туристів.

«Сувенір» для засновника Служби безпеки ОУН Миколи Лебедя

До постаті засновника, організатора і першого керівника Служби безпеки (СБ) ОУН Миколи Лебедя була прикута особлива увага органів КГБ. Навіть коли він опинився далеко за океаном, у США, до нього намагалися підіслати агентів, дізнатися про його погляди, вивідати плани, вчинити гучну провокацію і навіть мали намір за його допомогою реанімувати пошуки золота ОУН, закопаного у прикарпатських лісах.

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.