В Ермітажі знайшли цукерку початку ХХ століття

Працівниця Ермітажу Ніна Тарасова знайшла та облизала надкусану цукерку початку ХХ століття

 

Під час реставрації сукні сестри останнього російського імператора Миколи ІІ у підкладці рукава працівниця Ермітажу виявила закам'янілість рожевого кольору.

Хранителька фонду костюма Відділу історії російської культури Ермітажу Ніна Тарасова облизала знахідку і виявила, що вона солодка на смак. Потім спеціальна експертиза виявила, що на цукерці не виявилось ані плісняви, ані хвороботворних бактерій.

Знайдену цукерку збережуть у фондосховищі Ермітажу у поліетиленовому пакетику та металевій коробці.

 

«Сувенір» для засновника Служби безпеки ОУН Миколи Лебедя

До постаті засновника, організатора і першого керівника Служби безпеки (СБ) ОУН Миколи Лебедя була прикута особлива увага органів КГБ. Навіть коли він опинився далеко за океаном, у США, до нього намагалися підіслати агентів, дізнатися про його погляди, вивідати плани, вчинити гучну провокацію і навіть мали намір за його допомогою реанімувати пошуки золота ОУН, закопаного у прикарпатських лісах.

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.