У Києві назвуть школу на честь льотчика-героя

Київську школу перейменують на честь свого учня - льотчика - Героя України В’ячеслава Єрка

Про це Повітряне командування "Центр" повідомляє у Фейсбуці.

 

"З ініціативою перейменування виступили побратими пілота і командування бригади тактичної авіації повітряного командування "Центр", - ідеться в повідомленні.

В повітряному командуванні зазначили, що педагогічний колектив однієї із київських шкіл, де навчався льотчик одностайно підтримав перейменування школи на честь льотчика-героя України — командира авіаційної ескадрильї 40 бригади тактичної авіації, який загинув 24 лютого в небі Київщини.

Єрко у перший день повномасштабного вторгнення був першим серед тих, хто піднявся на захист Києва. Він виконав чотири бойових вильоти та забезпечив прикриття виведення з під удару літаків авіабригади.

Разом з іншими пілотами в повітряному бою збив п'ять ворожих літаків.

Указом Президента України від 16 травня Єрку присвоєно звання "Герой України" (посмертно) з удостоєнням ордену "Золота зірка".

Досі школа була названа на честь російського льотчика Карбишева.

Київ у більшовицькому вирі

Минуло 104 роки звідтоді, коли армія Української Народної Республіки дала бій у протистоянні з нестримною силою більшовиків, що наступала на українські землі з одним-єдиним гаслом: "Дайош Кієв! Смєрть Центральной Радє і єйо защітнікам", а командуючий російськими військами Михайло Муравйов, що пізніше влаштує терор в українській столиці напише: "Ету власть ми нєсьом на остріях своіх штиков"

Жах на селі

Перед вами — уривок зі спогадів Віктора Кравченка, українця, талановитого інженера, якому вдалося залишитися живим після розгортання репресій у СРСР за часів Сталіна. Він був членом комуністичної партії, який вірив, що СРСР може стати країною щасливого майбутнього, однак вчасно зрозумів, що таке тоталітарний режим, повсюдна брехня та системне винищення тих, хто чинив спротив злочинній системі. Віктору Кравченку вдалося втекти і за кілька років написати книжку
яка сколихнула весь західний світ.

Винуватці Абхазької війни

Ця війна забрала життя близько 4000 людей з абхазької сторони та близько 12-15 тисяч з грузинської. Понад 300 тисяч мешканців Абхазії, переважно грузини, стали біженцями. В їх будинках зараз живуть абхази. Вони продають ці будинки громадянам Росії як свою власність. І це, здебільшого, вина трьох людей

Помилка Михайла Терещенка

Тут би йому і зрозуміти все та направити сили, а головне всі гроші, саме в цей напрямок, повернутись в Київ, поставити чітку і виграшну ставку на Україну. Але ні... він ставить все на "зеро", бажаючи отримати абсолютно повний контроль, всю імперію, вибороти для себе мрію демократичної Росії, яка настільки ж примарна, як і його віра в те, що в казино приносять успіх ставки на дати народження матері і бабусі