З’явився англомовний онлайн-курс про історію Криму та кримських татар

Навчання безкоштовне та складається з 12 відеолекцій. Для проходження курсу необхідно зареєструватися на міжнародній освітній платформі Udemy

Про це повідомляє Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим.

 

"Курс розробили з метою розповісти про кримськотатарську державу Кримський ханат, який існував понад три століття, про унікальну культуру киримли та їхню тривалу боротьбу за право повернутися на батьківщину", - йдеться у повідомленні.

Навчання безкоштовне та складається з 12 відеолекцій. Для проходження курсу необхідно зареєструватися на міжнародній освітній платформі Udemy.

Наголошується, що історія та культура кримських татар є невід'ємною частиною як української, так і глобальної історії, з огляду на проблеми корінних народів, політичні, військові та світоглядні виклики сьогодення.

На курсі можна дізнатися про стародавню історію півострову, Кримський ханат, колоніальну політику російської імперії щодо Криму, долю Криму та киримли у радянський період, Крим як Автономну Республіку у складі незалежної України, тимчасову окупацію півострова росією, культуру та побут кримців, чому важливо вивчати історію Криму та кримських татар.

Онлайн-курс "Крим: історія та люди" розроблено Українським інститутом та студією онлайн-освіти EdEra за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Як УНР вводила єврочас. У 1918-му годинники переводили на 68 хвилин

"Україна розриває рішуче старі примусові зв'язки з Московщиною, зв'язується тісніше з західною Європою, водночас приймаючи і спільний час, вагу і міру, тому що різниці дуже ускладнюють зносини, торгівлю та подорожі..."

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.