Netflix видалив скандальний твіт про Ярослава Мудрого

Онлайн-кінотеатр Netflix видалив твіт з рекламою серіалу "Вікінги: Вальгалла", де київський князь Ярослав Мудрий був названий "воїном-правителем північної росії"

Про це повідомляє Укрінформ.

На офіційному твіттер-акаунті серіалу "Вікінги: Вальгалла" нещодавно з'явився дописи про двох героїв серіалу, які мають зв'язок з Україною: "Князь Ярослав Мудрий, войовничий правитель Північної Росії, дядько Олафа та Гаральда" та "Олена, стійка донька російського дворянина".

Таке означення персонажів викликало скандал. Коментатори твіту зазначали, що коли Ярослав Мудрий правив у Києві, держави "росія" ще не існувало.

Наразі обидва твіти видалено.

 

«Сувенір» для засновника Служби безпеки ОУН Миколи Лебедя

До постаті засновника, організатора і першого керівника Служби безпеки (СБ) ОУН Миколи Лебедя була прикута особлива увага органів КГБ. Навіть коли він опинився далеко за океаном, у США, до нього намагалися підіслати агентів, дізнатися про його погляди, вивідати плани, вчинити гучну провокацію і навіть мали намір за його допомогою реанімувати пошуки золота ОУН, закопаного у прикарпатських лісах.

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.