В окупованому Мелітопелі з'явиться вулиця Дар'ї Дугіної

Одну із вулиць окупаційна влада Мелітополя планує назвати іменем російської пропагандистки Дар'ї Дугіної

Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на прес-службу Громадської палати Росії.

Члени відомства схвалили ініціативу щодо появи у місті Мелітополь Запорізької області вулиці на честь Дарії Дугіної. Мовляв, раніше цю пропозицію висунули самі ж мешканці.

"Присвоєння однієї з вулиць міста імені Дар'ї Дугіної – абсолютно логічне та справедливе рішення. Саме Мелітополь став останнім звільненим Росією містом, яке філософ встигла відвідати до варварського вбивства СБУ", — написано у повідомленні.

Нагадаємо, що Дар'я Дугіна — російська журналістка, радіоведуча та пропагандистка, донька ідеолога "русского міра" Олександра Дугіна. Загинула Дугіна в ніч на 21 серпня 2022 року, внаслідок вибуху автомобіля поблизу селища Великі Вязьоми у Підмосков'ї.

 

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.

Вибір в умовах безнадії: Йосиф Зісельс у розмові із Мирославою Барчук

Подія за участі дисидента та громадського діяча Йосифа Зісельса і журналістки, телеведучої Мирослави Барчук відбулась 23 травня у просторі Українського ПЕН. Публікуємо текстову версію розмови на тему "Вибір в умовах безнадії", яку записала Таня Миронишена.

Степан Ленкавський: «Здобудеш Українську Державу, або згинеш у боротьбі за Неї»

6 липня виповнюється 120 років від дня народження Степана Ленкавського, одного із засновників та ідеологів Організації українських націоналістів, автора "Декалогу ОУН", в якому він виклав основні морально-етичні засади учасника національно-визвольних змагань. Саме принципова і непримиренна позиція до ворогів української державності послужила підставою для заведення на нього органами нкгб оперативної справи і планування заходів щодо його ліквідації.