На окуповані українські території приїхали російські історики та археологи

Анонсували грабіж археологічних пам'яток та ще не знищених музейних колекцій

Делегація російських пропагандистів, істориків та археологів провели розвідувальну операцію на окупованих територіях України, зокрема, у Донецькій та Запорізькій областях.

До складу диверсійно-розвідувальної групи входили керівник Російського історичного товариства Костянтин Могилевський, директор Інституту археології Російської академії наук Нікалай Макаров та головний наглядач над окупованими кримськими музеями Андрєй Малигін.

Як заявив Нікалай Макаров, російських "істориків завжди цікавив приазовський степ". Це й не дивно, адже тут й справді розташовані справжні скарби скіфо-сарматського та інших періодів історії України.

 

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.