АНОНС: «Декомунізація обліку архівних документів в Україні»

15 червня відбудеться круглий стіл «Декомунізація обліку архівних документів в Україні».

Про це повідомляє Державна архівна служба України.

15 червня 2023 року о 14:00 в Українському національному інформаційному агентстві "Укрінформ" відбудеться круглий стіл: "Декомунізація обліку архівних документів в Україні".

Мета круглого столу – проведення конструктивної дискусії щодо проєкту нової схеми поділу архівних фондів і загальних вимог до ведення облікових документів в архіві, яка не потребуватиме переміщення фондів та окремих справ, а також позитивно вплине на принципи, практику організації й обліку фондів, а також інформаційну діяльність архівів.

Спікери заходу: Анатолій Хромов – Голова Державної архівної служби України, Тетяна Ємельянова – перший заступник Голови Державної архівної служби України, Віталій Рудь – завідувач сектору архівної справи Міністерства юстиції, керівники центральних державних архівів України та науковці.

Тривалість заходу: 1,5 години.

Місце проведення: "Укрінформ", вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ, (ст. м. "Театральна"), зала 2.

Трансляція заходу відбуватиметься на Youtube-каналі Укрінформу.

 

Теми

Як УНР вводила єврочас. У 1918-му годинники переводили на 68 хвилин

"Україна розриває рішуче старі примусові зв'язки з Московщиною, зв'язується тісніше з західною Європою, водночас приймаючи і спільний час, вагу і міру, тому що різниці дуже ускладнюють зносини, торгівлю та подорожі..."

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.