Музей Другої світової у Ґданську встановив рекорд відвідуваності

27 липня Музей ІІ Світової війни в Гданську відвідали 4553 осіб.

Про це повідомили на своїй сторінці у Facebook Музей ІІ Світової війни в Гданську.
"Шановні наші відвідувачі - Ви здивували нас РЕКОРДНО! Сьогодні в музеї ми прийняли 4553 людей! Дякуємо, що проявляєте такий ВЕЛИЧЕЗНИЙ інтерес до нашого закладу!", - йдеться у повідомленні.
Музей ІІ Світової війни в Гданську є найбільшим історичним музеєм у Польщі. Заснований у 2008 році, експозиції відкрилися в 2017-му. Його головна експозиція займає майже 5000 квадратних метрів. Розміщена на найнижчому рівні будинку – 14 метрів під землею. Це розповідь про трагічний досвід ІІ світової війни, про її причини і наслідки, про жертв і виконавців, про героїв і звичайних людей.
Створення Музею супроводжувала ідея створення інституції, яка б показувала другу світову війну, поєднуючи польський досвід і досвід інших європейських народів. Будівля розташована на площі Владислава Бартошевського, над Мотлавою, поблизу історичного центру міста.
 

Як УНР вводила єврочас. У 1918-му годинники переводили на 68 хвилин

"Україна розриває рішуче старі примусові зв'язки з Московщиною, зв'язується тісніше з західною Європою, водночас приймаючи і спільний час, вагу і міру, тому що різниці дуже ускладнюють зносини, торгівлю та подорожі..."

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.