АНОНС: У Львові та Івано-Франківську презентують книгу "Як українці зруйнували імперію зла"

12-14 січня співзасновник "Історичної правди" Олександр Зінченко презентує книгу "Як українці зруйнували імперію зла" у Львові та Івано-Франківську.

Про це повідомив автор книги - журналіст, історик Олександр Зінченко.

У п'ятницю, 12 січня о 17:30 презентація відбудеться у Науково-технічній бібліотеці Львівської Політехніки за адресою вул. Професорська, 1. Зустріч модеруватиме журналістка Галина Терещук.

У суботу, 13 січня о 15:00 зустріч пройде на Площі Ринок, 9 у Бібліотеці для юнацтва. Модераторуватиме журналістка Ольга Лень.

У неділю, 14 січня о 17:00 презетація відбудеться в Івано-Франківську за адресою Площа ринок, 5, книгарня Vivat. Модератор - Іван Ципердюк.

Що відбувалося за лаштунками Серпневого путчу, який зробив розпад СРСР швидким і незворотним? Як сталося, що із чотирьох сценаріїв розвитку подій, описаних у прогнозі ЦРУ, українці обрали найрадикальніший — "Розпад"? 

У книзі автор поденно відтворює події 1991 року. Наводить ще донедавна секретні архівні документи ЦРУ і КДБ. Уперше зіставляє спогади учасників і свідків здобуття Україною незалежності: політиків, істориків, письменників. І відповідає на запитання, хто насправді зруйнував імперію зла.

Книгу можна замовити на сайті видавництва Vivat.

 

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.

Вибір в умовах безнадії: Йосиф Зісельс у розмові із Мирославою Барчук

Подія за участі дисидента та громадського діяча Йосифа Зісельса і журналістки, телеведучої Мирослави Барчук відбулась 23 травня у просторі Українського ПЕН. Публікуємо текстову версію розмови на тему "Вибір в умовах безнадії", яку записала Таня Миронишена.

Степан Ленкавський: «Здобудеш Українську Державу, або згинеш у боротьбі за Неї»

6 липня виповнюється 120 років від дня народження Степана Ленкавського, одного із засновників та ідеологів Організації українських націоналістів, автора "Декалогу ОУН", в якому він виклав основні морально-етичні засади учасника національно-визвольних змагань. Саме принципова і непримиренна позиція до ворогів української державності послужила підставою для заведення на нього органами нкгб оперативної справи і планування заходів щодо його ліквідації.