У Полтаві пошкодили пам'ятну дошку Джохара Дудаєва

У Полтаві вандали пошкодили пам'ятну дошку на честь Президента Чеченської Республіки Ічкерія Джохара Дудаєва.

Про це інформує Telegram-каналу PVP.Poltava.

"9 березня приблизно о 18:40 невідома особа завдала шкоди меморіальній дошці Джохара Дудаєва, яка розташована на стіні дитячої поліклініці", - йдеться у повідомленні.

Форма вм'ятин може свідчити про те, що по дошці стріляли дробом. Особи, які можуть бути причетні до акту вандалізму, наразі встановлюються правоохоронцями.

Дошка була встановлена на фасаді будівлі дитячої поліклініки на Садах-2, поруч з будинком, де Дудаєв мешкав під час своєї служби у Полтаві. Відкриття пам'ятної дошки відбулося 15 лютого — у день народження військового та політика.

 

«Сувенір» для засновника Служби безпеки ОУН Миколи Лебедя

До постаті засновника, організатора і першого керівника Служби безпеки (СБ) ОУН Миколи Лебедя була прикута особлива увага органів КГБ. Навіть коли він опинився далеко за океаном, у США, до нього намагалися підіслати агентів, дізнатися про його погляди, вивідати плани, вчинити гучну провокацію і навіть мали намір за його допомогою реанімувати пошуки золота ОУН, закопаного у прикарпатських лісах.

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.