Історичний будинок на Лук'янівці гасили за тиждень уже тричі. ФОТО

На Лук’янівці тричі за тиждень горіла одна й та сама історична будівля Ймовірна причина здіймання вогню – бездомні.

Зранку 27 лютого втретє за тиждень горіла будівля біля кінотеатру "Київська Русь". Це закинутий будинок за адресою вулиця Січових Стрільців, 91. Постраждалих немає, повідомляє "Хмарочос" із посиланням на "Інформатор".

 Фото: Інформатор

Він був зведений у 1902 році за проектом відомого київського архітектора Іполита Ніколаєва. До 1917 року тут розміщувалася околоточна поліційна дільниця. У радянський час – відділення міліції, а роки незалежності України – Шевченківське відділення податкової служби (до 2013 року). 

Фото: Інформатор 
До цього пожежу в будівлі гасили 24 і 25 лютого. Зазначають, що аварію могли спровокувати бездомні, які ночують у закинутому будинку.

Роман Кирчів: «Як намагалися мене заарканити»

Склалося так, що з юних років я опинився у полі зору чи не найзловіснішого витвору більшовицької тоталітарної системи, її органів безпеки. Вони намагалися зробити мене своїм прислужником і за непокору переслідували та всіляко шкодили і пакостили мені.

«Вироки виконувати негайно!...»

22 травня минула 73 річниця оголошення Військовим судом оперативної групи (ВСОГ) «Вісла» перших смертних вироків

Петлюра без бронзи, але у кольорах

Рік 1917-й ще не був роком Симона Петлюри. Незаперечним лідером українського національного руху він став року 1919.

«Люди бігли і голосили: «Навічно!» - спогади спецпоселенки з Полтавщини

Уже 45 років Ольга Янкевич, уродженка Луцька, мешкає на Семенівщині. Проте назавжди запам’ятала січень 1950-го, коли їй із родиною довелося надовго залишити Україну. Її, тоді 9-річну дівчинку, разом із старшою сестрою, мамою і бабусею, комуністична влада зарахувала до «ворогів народу» і виселила на спецпоселення до Сибіру.