Історичний будинок на Лук'янівці гасили за тиждень уже тричі. ФОТО

На Лук’янівці тричі за тиждень горіла одна й та сама історична будівля Ймовірна причина здіймання вогню – бездомні.

Зранку 27 лютого втретє за тиждень горіла будівля біля кінотеатру "Київська Русь". Це закинутий будинок за адресою вулиця Січових Стрільців, 91. Постраждалих немає, повідомляє "Хмарочос" із посиланням на "Інформатор".

 Фото: Інформатор

Він був зведений у 1902 році за проектом відомого київського архітектора Іполита Ніколаєва. До 1917 року тут розміщувалася околоточна поліційна дільниця. У радянський час – відділення міліції, а роки незалежності України – Шевченківське відділення податкової служби (до 2013 року). 

Фото: Інформатор 
До цього пожежу в будівлі гасили 24 і 25 лютого. Зазначають, що аварію могли спровокувати бездомні, які ночують у закинутому будинку.

Допоможіть історичній правді! 1 000 000 на день народження

Ми існуємо на пожертви наших читачів. Без цієї допомоги «Історична правда» перестане існувати. Якщо ви вважаєте, що подальше існування "Історичної правди" необхідне українському суспільству – прочитайте цей текст до кінця!

Перша академічна нерухомість: як пансіон графині Левашової став власністю Української академії наук

У Києві добре відомий триповерховий будинок по вулиці Володимирській, 54. З лютого 1919 року будинок є власністю Академії наук, це штаб-квартира Президії НАНУ. Власністю Академії він став завдяки Павлу Скоропадському та його дружині Олександрі, Володимиру Вернадському, Агатангелу Кримському і... Антону Денікіну.

Петлюрівська Покрова. УНР на краю безодні

У жовтні 1919 року керманичі УНР уперше за весь час революції організували привселюдну урочисту присягу на вірність українській республіці. Ця подія залишила слід у пам`яті багатьох учасників визвольних змагань, хоча й не змінила перебіг війни за українську державність.

Генерал Петро Григоренко. Таврія, Москва, "психушка", Нью-Йорк

Радянський офіцер, комуніст, антисталінст, жертва каральної психіатрії, захисник і друг кримськотатарського народу, член Московської Гельсінкської Групи і Закордонного Представництва УГГ, а також син, чоловік і батько – це лише частина ролей, які довелося прожити уродженцю Запоріжжя.