Екс-прем'єр Азаров відсвяткував день народження Леніна

Прем'єр-міністр-утікач Микола Азаров привітав своїх прихильників із днем народження Володимира Леніна і заявив, що той "створив сучасну Україну".

Відповідний допис на публічній сторінці Азарова у "Фейсбуці" з'явився 22 квітня. 

"Ленін створив сучасну Україну. Відзначте, реальну незалежність і свою територію Україна отримала не з рук Петлюри, Бандери і тому подібних, а саме за рішенням Леніна. Саме тому Порошенко і тому подібні, що захопили владу в Україні, зробили все, щоб витравити ім'я цієї людини з народної пам'яті, і так зазомбували наш народ, що все пов'язане з його пам'яттю піддане анафемі", - написав політик.

 

Азаров вважає, що Леніна ненавиділи мільйонери й мільярдери, які заради боротьби з ним "винашли" антикомунізм, фашизм, нацизм. 

"А зараз якісь українські політики, які не володіють і тисячною часткою його знань і авторитету, намагаються потоптати мертвого лева. Інакше процес декомунізації, який проводиться в Україні київським режимом, назвати не можна", - бідкається Азаров.

Нагадаємо, в уряді Азарова  було п'ять мільйонерів, сам екс-урядовець, згідно з декларацією, у 2012 році заробив 614 833 грн, а його родина володіє видавничим бізнесом в Австрії.

Згідно з даними МВС України Микола Азаров перебуває в розшуку за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365, ч. 5 ст. 191 КК України. Азарова підозрюють у тому, що у 2010-2013 роках на посаді прем'єр-міністра України він діяв усупереч державним інтересам, вчинив розтрату бюджетних коштів в особливо великих розмірах, в інтересах ТОВ "ЕСУ", шляхом організації підготовки законопроекту, який передбачав необґрутоване збільшення видатків у сумі 220 млн. грн.

Володимир Ленін (Ульянов) як керівник Російської комуністичної партії (більшовиків) та Ради Народних Комісарів Радянської Росії організував збройну агресію Червоної армії проти незалежної Української Народної Республіки в 1917-1918, 1918-1920 роках. Під його керівництвом на захоплених територіях України здійснювалася політика державного терору проти "контрреволюціонерів" та "ворожих класів", примусова колективізація та реквізиція сільськогосподарської продукції в селянства. 

Допоможіть історичній правді! 1 000 000 на день народження

Ми існуємо на пожертви наших читачів. Без цієї допомоги «Історична правда» перестане існувати. Якщо ви вважаєте, що подальше існування "Історичної правди" необхідне українському суспільству – прочитайте цей текст до кінця!

Перша академічна нерухомість: як пансіон графині Левашової став власністю Української академії наук

У Києві добре відомий триповерховий будинок по вулиці Володимирській, 54. З лютого 1919 року будинок є власністю Академії наук, це штаб-квартира Президії НАНУ. Власністю Академії він став завдяки Павлу Скоропадському та його дружині Олександрі, Володимиру Вернадському, Агатангелу Кримському і... Антону Денікіну.

Петлюрівська Покрова. УНР на краю безодні

У жовтні 1919 року керманичі УНР уперше за весь час революції організували привселюдну урочисту присягу на вірність українській республіці. Ця подія залишила слід у пам`яті багатьох учасників визвольних змагань, хоча й не змінила перебіг війни за українську державність.

Генерал Петро Григоренко. Таврія, Москва, "психушка", Нью-Йорк

Радянський офіцер, комуніст, антисталінст, жертва каральної психіатрії, захисник і друг кримськотатарського народу, член Московської Гельсінкської Групи і Закордонного Представництва УГГ, а також син, чоловік і батько – це лише частина ролей, які довелося прожити уродженцю Запоріжжя.