Спецпроект

Депутати збирають гроші на меморіал Бандері

Депутати Верховної Ради від БЮТ і НУНС почали збір коштів на добудову меморіалу лідеру ОУН Степану Бандері у Львові.

Про це заявив депутат від НУНС Андрій Парубій, повідомляє Ukranews.

"Головна наша ініціатива - розпочати широкий збір у Львові на пам'ятник Степану Бандері", - сказав Парубій.

За його словами, самі депутати (Андрій Шкіль, Володимир В'язівський, Степан Давимука, Олександр Гудима, Михайло Косів, Тарас Стецьків, Парубій та інші) вже зібрали у фонд добудови пам'ятника 50 тисяч гривень.

Також депутати мають намір звертатися до підприємств та організацій з проханням перераховувати кошти на добудову пам'ятника Бандері.

За словами Парубія, для завершення будівництва необхідно 2,5 мільйони гривень. У зведення пам'ятника вже вкладено 4 мільйони гривень.

Депутати пропонують завершити будівництво до 24 серпня 2011 року, коли святкуватиметься 20-та річниця незалежності.

На початку січня Львівська обласна рада виділила 0,6 мільйона гривень на завершення будівництва меморіального комплексу Бандері у Львові.

Чи можна принизити Генія?

Наші предки жили у світі, відмінному від нашого. У світі, де Добро і Зло, Герой і Лиходій були чітко розділені і знаходились у постійному непримиренному антагонізмі. Релігійна свідомість вимагала устремління до святості, і навіть її антипод – комуністичний атеїзм у ХХ-му столітті змушений був на місце Святого письма встановити "Моральний кодекс будівника комунізму", який формально мало чим відрізнявся від загальноприйнятих моральних норм і так само вимагав від людини чітко визначеної громадянської позиції, моральної чистоти і принциповості.

ОУН і Тайвань проти комуністів та Пекіна

Наприкінці 1956 року з Великої Британії відбув корабель у Південно-Східну Азію, на борту якого перебували Юліан Заблоцький (керівник дипломатичної місії) та Володимир Косик (заступник керівника). До Тайбею, столиці острова, вони прибули 25 лютого 1957 року

«Людина, що не має померти». Міф про Муссоліні

Зачарованість італійців своїм дуче тривала довго, але вщент розбилася через руйнівний результат воєнних операцій

«Расстрелян за националистическую деятельность…»: таємниця смерті Петра Франка

Петро Франко був розстріляний. Однозначно, що сталося це не швидше 6 липня 1941 р… Про конкретну дату страти поки що залишається лише здогадуватися…