Спецпроект

Морський музей в Гонконзі знову приймає відвідувачів

У Гонконгу після реконструкції відкрився Морський музей, розташований на пірсі № 8 (Central Ferry Pier No. 8) у самому серці ділової частини міста.

Про це пише travel.ru.

У виставкових залах відвідувачі можуть побачити стародавні човни і кораблі, піратські галеони, а також інтерактивні моделі сучасних суден і портів, повідомляє управління з туризму Гонконгу.

У музеї зібрані також колекції кераміки, тематичної живопису та фотографії. Експозиція розповідає про розвиток світового судноплавства, про історію мореплавання в Китаї, що нараховує 2 тисячі років, а також про становлення Гонконгу як великого порту і морського центру.

Морський музей Гонконгу працює з 9:50 до 17:30 з понеділка по п'ятницю та з 10:00 до 19:00 у вихідні. Вхідний квиток коштує 30 гонконгських доларів (близько $ 4) для дорослих і 15 гонконзьких доларів ($ 2) для осіб молодше 18 і старше 60 років.

Теми

Операція Anthropoid

На світанку 18 червня 1942 року в центрі Праги почався незвичний рух. Неподалік Карлової площі, навколо церкви святого Карла Боромейського по вулиці Рессловій збиралися загони CC та гестапо. Понад сім сотень німців під командуванням 17 офіцерів взяли церкву в подвійне кільце. Під першими сонячними променями о пів на п’яту ранку мав розпочатися бій з наперед відомим переможцем

Роман Кирчів: «Як намагалися мене заарканити»

Склалося так, що з юних років я опинився у полі зору чи не найзловіснішого витвору більшовицької тоталітарної системи, її органів безпеки. Вони намагалися зробити мене своїм прислужником і за непокору переслідували та всіляко шкодили і пакостили мені.

«Вироки виконувати негайно!...»

22 травня минула 73 річниця оголошення Військовим судом оперативної групи (ВСОГ) «Вісла» перших смертних вироків

Петлюра без бронзи, але у кольорах

Рік 1917-й ще не був роком Симона Петлюри. Незаперечним лідером українського національного руху він став року 1919.