Спецпроект

Російський музей фотографії організував кінопокази

У Російському музеї фотографії проходить експозиція робіт відомого кінооператора, фотографа, лауреата російських і міжнародних нагород В'ячеслава Сачкова. У рамках виставки організовані кінопокази популярних документальних робіт автора.

Про це пише nn.mk.ru.

Представлена ​​в музеї портретна галерея видатних діячів культури, науки, мистецтва Росії та світу, дає можливість побачити їх з іншого боку. У більш ніж п'ятдесяти фотопортретах чорно-білим графічним малюнком автор наполягає на більш уважному вивченні героїв. Виразні фотографії акцентують увагу на виразі обличчя і настрої героїв.

Фотограф в день відкриття виставки "Зустрічі, послані долею" відвідав Нижній Новгород і розповів про труднощі своєї професії. Сачков розповів, як, прагнучи роздобути гарний кадр, одного разу мало не випав з літака, а іншого разу не потрапив в дорожню аварію на вантажівці. В'ячеслав каже, що його роботи - свого роду данина поваги людям, якими він захоплюється. Найскладнішим і вдалим своїм кадром він вважає диригентський жест Валерія Гергієва .

Сачков, крім фотографії, проявив себе в професії оператора.

"Якщо у автора виставки є відеоматеріал, ми транслюємо його у вигляді презентації. Зараз прийняли рішення організувати цілий цикл кінопоказів", - прокоментувала захід науковий співробітник музею Ольга Карасьова. - "Побачити фотографії, обговорити фільми приходять люди різного віку: від школярів до пенсіонерів. Та й сам цикл документалістики Сачкова розрахований на широку аудиторію. Наприклад, телесеріал "Народжені в СРСР", де В'ячеслав виступав оператором, розповідає про людей, народжених в державі, якої вже немає, і кожні сім років, простежується їх життя на тлі соціальних і політичних змін."

Відвідати виставку заслуженого майстра нижегородці встигнуть до 6 -го жовтня. Кінопокази пройдуть 3, 5, 6 жовтня.

Теми

Політичний марафон: від кандидата до депутата

"Із задоволенням можу констатувати той факт, що на виборчу компанію я не витратив ані копійки, Сьогодні це звучить, мабуть, одіозно, але так дійсно було".

Інший першотравень. Маївка з шашликами як київська традиція

Як в Києві святкували перше травня за триста років до появи дня міжнародної солідарності трудівників

Прапори УНР у Севастополі: правда, яку намагалися стерти з історії

Крим вже був українським — і ми вже його визволяли. 1918 рік, прапори УНР у Севастополі, добровольці, які ішли в бій із романтикою в серці. Про той забутий тріумф і його значення для сучасної боротьби розповідає історик Сергій Громенко, кандидат історичних наук, автор книги "Забута перемога. Кримська операція Петра Болбочана".

Биківнянський меморіал: пам'ять про вбитих заради живих

30 квітня 1995 року громадський діяч, один із фундаторів Українського товариства "Меморіал", багаторічний дослідник Биківні Микола Лисенко занотував у своєму щоденнику: "30-го, в неділю, відбулося відкриття Меморіального комплексу на Биківнянських могилах. Це за поданням т-ва "Меморіал" та інституту історії України. Відкривав Київський мер Леонід Косаківський, але людей було небагато. Ми були там усією родиною з 9 до 13 год."