Спецпроект

У Вашингтоні можуть відкрити науково-фантастичний музей

Група ентузіастів збирає гроші на перший науково-фантастичний музей у Вашингтоні. Краудфандінгова компанія на Indiegogo повинна допомогти трьом американцям відкрити гіківську установу до 2017 року.

Про це пише gigamir.net.

Музей наукової фантастики може стати чимось на зразок фестивалю Comic-Con, але відвідати його можна буде в будь-який день.

Організатори обіцяють розмістити всередині роботів і інопланетян з популярних фільмів та ігор. Деякі експонати також зможуть носити не тільки розважальний характер, а й освітній, а використання останніх технологій зможе перетворити цей процес на справжню пригоду.

Тестова версія музею може з'явитися вже наступного року. Пробний варіант займе майже 300 квадратних метрів і покаже деякі експонати з "Зоряного шляху". Для успішної реалізації задуманого плану організаторам необхідно зібрати $ 160 000 до 11 грудня.

Теми

Політичний марафон: від кандидата до депутата

"Із задоволенням можу констатувати той факт, що на виборчу компанію я не витратив ані копійки, Сьогодні це звучить, мабуть, одіозно, але так дійсно було".

Інший першотравень. Маївка з шашликами як київська традиція

Як в Києві святкували перше травня за триста років до появи дня міжнародної солідарності трудівників

Прапори УНР у Севастополі: правда, яку намагалися стерти з історії

Крим вже був українським — і ми вже його визволяли. 1918 рік, прапори УНР у Севастополі, добровольці, які ішли в бій із романтикою в серці. Про той забутий тріумф і його значення для сучасної боротьби розповідає історик Сергій Громенко, кандидат історичних наук, автор книги "Забута перемога. Кримська операція Петра Болбочана".

Биківнянський меморіал: пам'ять про вбитих заради живих

30 квітня 1995 року громадський діяч, один із фундаторів Українського товариства "Меморіал", багаторічний дослідник Биківні Микола Лисенко занотував у своєму щоденнику: "30-го, в неділю, відбулося відкриття Меморіального комплексу на Биківнянських могилах. Це за поданням т-ва "Меморіал" та інституту історії України. Відкривав Київський мер Леонід Косаківський, але людей було небагато. Ми були там усією родиною з 9 до 13 год."