Спецпроект

Охорона музею під "Батьківщиною-матір'ю" коштує 2 мільйони гривень

За послуги по охороні об’єктів музею, Печерському ВДСО УДСО заплатять 1,57 млн грн. державних грошей. Ще 0,18 млн грн. будуть коштувати послуги по спостереженню і сигналізації термінового виклику наряду охорони.

Про це пише nashigroshi.org.

Меморіальний комплекс "Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років"  уклав угоди з управлінням Державної служби охорони при Головному управлінні МВС України в м. Києві на послуги по охороні об’єктів музею, спостереженню і сигналізації термінового виклику наряду охорони. 

Закупівлю проведено за неконкурентною процедурою "в одного учасника". В обґрунтуванні адміністрація музею послалася на відсутність альтернативи. Обладнання охоронної та тривожної сигналізації на об‘єктах Меморіалу, у тому числі пульт центральної охорони та магістральні мережі знаходяться у власності управління Державної служби охорони з 1981 року.

В березні музей також замовив послуги охорони у УДСО вартістю 0,57 млн грн. Відтак загальна вартість охорони музею у 2013 році становить 2,32 млн грн.

У 2012 та 2011 роках ціж послуги від УДСО коштували по 2,26 млн грн.

Теми

Політичний марафон: від кандидата до депутата

"Із задоволенням можу констатувати той факт, що на виборчу компанію я не витратив ані копійки, Сьогодні це звучить, мабуть, одіозно, але так дійсно було".

Інший першотравень. Маївка з шашликами як київська традиція

Як в Києві святкували перше травня за триста років до появи дня міжнародної солідарності трудівників

Прапори УНР у Севастополі: правда, яку намагалися стерти з історії

Крим вже був українським — і ми вже його визволяли. 1918 рік, прапори УНР у Севастополі, добровольці, які ішли в бій із романтикою в серці. Про той забутий тріумф і його значення для сучасної боротьби розповідає історик Сергій Громенко, кандидат історичних наук, автор книги "Забута перемога. Кримська операція Петра Болбочана".

Биківнянський меморіал: пам'ять про вбитих заради живих

30 квітня 1995 року громадський діяч, один із фундаторів Українського товариства "Меморіал", багаторічний дослідник Биківні Микола Лисенко занотував у своєму щоденнику: "30-го, в неділю, відбулося відкриття Меморіального комплексу на Биківнянських могилах. Це за поданням т-ва "Меморіал" та інституту історії України. Відкривав Київський мер Леонід Косаківський, але людей було небагато. Ми були там усією родиною з 9 до 13 год."