Під Артемівськом є вулиця імені сепаратиста Кобзона. ФОТО

В місті Часів Яр (Артемівський район Донецької області) досі є вулиця, названа на честь російського співака Іосіфа Кобзона.

Про це повідомляє кореспондент ІП.

Фото: Микола ДЕНИСОВ

На зроблених ним фото видно назву вулиці.

"Тут ще безліч вулиць різних негідників. Щось вже змінюється, щось треба почекати, - прокоментував ситуацію заступник голови Донецької військово-цивільної адміністрації з гуманітарних питань Віктор Андрусів. - Я все шукаю новину про те, що в Донецькій області вже немає жодного Леніна. Навіть на заводах почали знімати. Але це не новина. От те, що вулиця Кобзона - оце зрада. Сумно".

 

Ветеран радянської естради, громадянин РФ Іосіф Кобзон активно підтримує вторгнення російської гібридної армії в Україну. Він народився в Часовому Ярі в 1937 році.

У 2014 році Служба безпеки України включила Кобзона до списку осіб, яким заборонений в'їзд на територію України. 

У лютому 2015 року Кобзон посів 150-е місце у списку осіб, яким заборонено в'їзд до країн ЄС у зв'язку з діями, що загрожують територіальній цілісності України.

У вересні 2015 року Кобзон потрапив до санкційного списку (номер 94), запровадженого Україною у відповідь на російську збройну агресію.

 

У квітні 2014 року в Донецьку невідомі розмалювали пам'ятник Йосипу Кобзону в синьо-жовтий колір.

В серпні 2014 року у Слов'янську (Донеччина) активісти вимагали від депутатів міської ради скасувати рішення про присудження Кобзону звання "почесний громадянин міста".

У вересні 2014 року Дніпропетровська міська рада позбавила Кобзона звання "Почесний громадянин Дніпропетровська" та права виконувати гімн міста. Також почесне звання у виконавця волі Путіна забрали міські ради Полтави і Краматорська (Донеччина).

Інші матеріали за темами ТОПОНІМІКА та МУЗИКА

Перша присяга військової частини ЗСУ на вірність Україні

Присягу склали офіцери та солдати полку, і просто гості цього дійства, які були військовослужбовцями запасу. Тому, хто прийняв присягу на вірність народу України активісти руху дарували плакат з зображенням Пресвятої Богородиці, яка вважається покровителькою українського козацтва, Української Повстанської Армії та загалом усього українського воїнства.

Патріархат УГКЦ: між Ватиканом і Москвою

Питання патріархату Української греко-католицької церкви – одне з найважливіших в її історії другої половини XX cт. Ця справа стосувалась не лише української діаспори і церковного духовенства, а й понтифіків, посадовців Римської курії та політиків різних держав.
Особливим чином це питання турбувало Москву, яка всіляко намагалась протидіяти спробам встановлення патріархального устрою УГКЦ

Лех Валенса: “Польща та Україна приречені бути разом”

2 грудня 1991 року сталася історична подія в польсько-українських стосунках – Польща, першою в світі, визнала незалежну Україну, після того, як днем раніше, український народ підтвердив на референдумі Акт проголошення незалежності України. Це було найкраще завершення бурхливого й надскладного ХХ століття в українсько-польських стосунках

Полковник–киянин із «Чорних Запорожців» Армії УНР

Багато років в соціальних мережах гуляє світлина "Чорних Запорожців" із неідентифікованими старшинами легендарного кінного полку Армії УНР. Тривали суперечки чи це взагалі "чорні"... І коли саме зроблено світлину