АНОНС: Презентація книги «Щоденник добровольця батальйону “Донбас”»

У Львові відбудеться презентація книги Ігоря Михайлишина - “Піаніста” - "Танець Смерті. Щоденник добровольця батальйону “Донбас” та зустріч з автором.

Про це повідомляє Благодійний фонд Карітас.

 

Ігор Михайлишин — доброволець, піаніст, юрист. Музикант, учасник Революції Гідності на Майдані. До лав добровольчого батальйону "Донбас" НГУ потрапив у червні 2014 року. Взяв позивний "Піаніст".

У серпні 2014 року опинився в гущі Іловайського котла у протистоянні зі збройними силами РФ. Після запеклих боїв потрапив в полон де провів 119 днів. Після звільнення вступив до лав ЗСУ у складі батальйону "Донбас-Україна".

Після закінчення військового контракту здобуває професійну музичну освіту в Київському інституті музики імені Р. Глієра.

Історія українського хлопця, не професійного військового, але воїна по духу, який пережив чимало важких, бурхливих та трагічних подій – Майдан, війна, Іловайський котел, загибель побратимів, полон.

Та не дивлячись на це, не здався, не зламався, вистояв, дійшов до кінця, не втратив віри, надії та любові, не втратив почуття краси, яку передає через музику. Ігор у своїй книзі ділиться не тільки буремними історіями пережитого, а й емоційними переживаннями, думками, роздумами, страхами та надіями.


Час: 20 лютого, четвер, 18:30


Місце: Реколекційно-відпочинковий центр "Світлиця", м. Брюховичі, вул. Широка, 4


Участь в даному заході є безкоштовна за умови реєстрації.

«Мельниківці» - також патріоти!

Це була величезна трагедія українського визвольного руху, адже як бандерівці, так і мельниківці однаково гинули в боротьбі за незалежність, але при цьому ще й поборювали один одного

Рудольф Вайль: вакцина від Голокосту

Чистокровного етнічного німця Рудольфа Фредериковича Вайгля викликали до німецького губернатора Львова та передали пропозицію Гіммлера — переїхати до Німеччини, створити в Берліні власний інститут, очолити кафедру в університеті та отримати по війні Нобелівську премію. Йшов 1942 рік, німецькі війська стояли під Москвою, відмовлятися від такої блискучої пропозиції не було сенсу. До того ж Вайглю вже було 59, у такому віці не сперечаються з гіммлерами.

Перелом у Громадянській війні у США: Геттісберг й Віксберг

Кожне око бачило легіони ворога, могутню непереборну хвилю океану озброєних людей, яка неслася на нас! Полк за полком, бригада за бригадою виходять із лісу й поспішно займають своє місце в строю напоготові до штурму. Горда дивізія Пікетта і ще якісь частини стоять на їх правому фланзі. Багряні прапори лопотять, їхні вершники мчать галопом угору-вниз; стволи й багнети вісімнадцяти тисяч бійців виблискують на сонці — похилий ліс блискучої сталі.

Карл XII в Україні. Розповідь кароліна

Нашому Королю ворожили більше, ніж будь-якому іншому королівському сину у Європі. Усі ворожіння сходилися в одному: йому не посміхатиметься вдача і перемоги до тих пір, поки він не завоює Рим. І через те, що між назвами Рим і Ромни була не така вже і велика різниця, всі подумали, що передбачення здійснилося