У США готель зняв прапор Норвегії через схожість із конфедеративним. ФОТО

У штаті Мічиган власники готелю типу «ліжко та сніданок» прибрали норвезький прапор з будівлі після того, як їх звинуватили в пропаганді расизму.

Про це повідомляє Associated Press.

 
Керстен і Грег Оффенекер

Керстен і Грег Оффенекер повісили прапор Норвегії навпроти американського, коли переїхали у цей будинок у 2018 році. Вони це зробили на знак поваги до діда Керстена, який народився в Норвегії.

Прапор Норвегії
Прапор Норвегії

Але нещодавно на тлі антирасистських протестів подружжя зіштовхнулось з тим, що люди сприймають цей прапор за прапор Конфедерації — відтак вони зняли як прапор США, так і прапор Норвегії.

Власники готелю зазначили, що ніколи б не подумали, що хтось переплутає норвезький прапор з іншим.

Прапор Конфедерації
Прапор Конфедерації

"Я не бачу тут прапор Конфедерації, тому що виріс із норвезьким прапором. Для мене це — два різні прапори", — зазначив Керстен. Попри те, що люди закликали повернути норвезький прапор, подружжя каже, що не робитимуть цього, поки не переконаються, що він нікому не нагадує прапор Конфедерації.


Конфедеративні Штати Америки — це самопроголошена незалежна держава на півдні Сполучених Штатів Америки. Вона виникла у лютому 1861 року внаслідок відокремлення південних штатів, які намагалися зберегти рабовласницьку систему. Це призвело до Громадянської війни між Північчю й Півднем.

Зазнавши поразки у війні, Конфедеративні Штати припинили своє існування. Штати, що були у їхньому складі, захопили збройні сили США.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.

Вибір в умовах безнадії: Йосиф Зісельс у розмові із Мирославою Барчук

Подія за участі дисидента та громадського діяча Йосифа Зісельса і журналістки, телеведучої Мирослави Барчук відбулась 23 травня у просторі Українського ПЕН. Публікуємо текстову версію розмови на тему "Вибір в умовах безнадії", яку записала Таня Миронишена.

Степан Ленкавський: «Здобудеш Українську Державу, або згинеш у боротьбі за Неї»

6 липня виповнюється 120 років від дня народження Степана Ленкавського, одного із засновників та ідеологів Організації українських націоналістів, автора "Декалогу ОУН", в якому він виклав основні морально-етичні засади учасника національно-визвольних змагань. Саме принципова і непримиренна позиція до ворогів української державності послужила підставою для заведення на нього органами нкгб оперативної справи і планування заходів щодо його ліквідації.