Netflix зніме екранізацію роману Ремарка «На західному фронті без змін»

Компанія Netflix планує зняти кіноадаптацію роману Еріха Марії Ремарка «На Західному фронті без змін».

Про це повідомляє видання Variety.

 

Режисером картини виступить німець Едвард Бергер, сценарій написали колишній журналіст The Washington Post і кіносценарист Іан Стокелл та актриса і продюсер Леслі Патерсон.

У головній ролі зніметься актор Даніель Брюль, відомий за стрічкою "Безславні виродки".

Продюсером фільму стануть Мальте Грунерт ("Наслідки", "Під піском", "Наднебезпечний").

Очікується, що виробництво стрічки розпочнеться у березні. Видання пише, що екранізація стане одним з найбільш масштабних за бюджетом фільмів, які коли-небудь були зняті в Німеччині.

Старт зйомок заплановано на березень 2021 року.


Як відомо, "На Західному фронті без змін" — антивоєнний роман Еріха Марії Ремарка, виданий у 1929 році. Першою екранізацією роману став однойменний фільм режисера Льюїса Майлстоуна (1930 р.). Він отримав одразу два "Оскари": в номінації "Найкращий режисер" та "Найкращий фільм".

У 1979 році режисер Делберт Манн зняв телевізійний варіант фільму.

Історіографія проблеми датування міста Одеса

Історія Південної України багата і різноманітна. Вивчаючи наукові напрацювання дослідників краю можна легко прослідкувати, що сучасні міста та села мають давню та тривалу історію становлення, розвитку та розквіту. Проте наприкінці XVIII століття, коли ці землі ввійшли до складу Російської імперії, їхня історія почала змінюватись на догоду імперським інтересам. Так зникла або викривилась історія не одного населеного пункту. Не є виключенням і “Південна Пальміра” - Одеса.

Олександр Шульгин - об'єкт "Дипломат"

Він був одним із тих, хто з моменту проголошення Української Народної Республіки і упродовж усіх міжвоєнних років чи не найбільше зробив для визнання України як незалежної держави, формування української зовнішньої політики, відстоювання українських інтересів у світі і розвитку міжнародного співробітництва. За його активною діяльністю пильно стежили органи ДПУ–НКВС СРСР і навіть мали намір завербувати

«Віроломства» Гітлера не було. Сталін все знав, але нічого не робив

Пакт Молотова-Ріббентропа, чи якщо бути відвертими Сталіна і Гітлера про ненапад та розподіл сфер впливу у Європі був бомбою сповільненої дії. Хоча шлюбний «медовий місяць» між двома диктаторами і тривав два роки, було зрозуміло, що так довго бути не може, хтось один таки піде війною на іншого. І ось коли на цю бомбу вже був закладений часовий механізм і радянські розвідники спостерігали та доповідали про місяці, тижні й дні, що залишились до початку війни, Сталін нічого не робив. Чому так сталось і чому народився один із найпопулярніших радянсько-російських міфів про «віроломний» напад Третього Райху, спробуємо розібратись у пропонованому матеріалі

Українська культура у листівках і платівках діаспори

Українська листівка як засіб комунікації в українській повоєнній діаспорі представляє не тільки унікальне мистецьке явище, а як на мене, і мовну, лінгвістичну цінність. У час повоєнного тоталітаризму поштівки та музичні диски з українською музикою перетворилися на засіб підтримки рідних та близьких, як на поселеннях так і в Україні.