На Полтавщині відкрили меморіальну дошку Михайлові Остроградському
Меморіальну дошку відкрито з ініціативи Полтавського офісу Північно-східного міжрегіонального відділу УІНП
2 лютого 2021
На фасаді ліцею у селі Хорішки на Полтавщині встановлено меморіальну дошку контр-адміралу, командувачу флотом Української Держави (1918) Михайлові Остроградському.
![](/images/doc/b/b/bb93cc1-145198935-3683959755014857-1185487234905435846-o-768x1024.jpg)
"Сьогодні ми із вдячністю згадуємо нашого славного земляка, контр-адмірала Остроградського – військовика, який розбудовував флот незалежної України, пробивав вихід до моря, забезпечував контроль над Кримом – робив те, що ми мусимо робити тепер, як і сто років тому. Він був одним із перших серед морських офіцерів, хто підтримав ідею незалежності України та боровся за неї до останнього на морі, на суші й на дипломатичному фронті", – зазначив на церемонії відкриття Козельщинський селищний голова Олександр Троцький.