У Суботові буревій пошкодив місцеву пам'ятку Три криниці

У Суботові на Черкащині, на батьківщині Богдана Хмельницького, буря пошкодила місцеву пам’ятку Три криниці, що входить до складу Національного історико-культурного заповідника «Чигирин».

Як повідомляє Укрінформ, міська рада намагається відновити пошкоджене.

 

"2 серпня в Чигирині й навколишніх селах пронісся буревій. Найбільше лютувала негода в Суботові на вулиці, яка веде до Трьох криниць. Вода повністю змила мощену кам'яну доріжку. Дерева, що ураган вивернув із корінням, падали просто на дорогу й на дерев'яне імітоване оздоблення криниць. Замулився дерев'яний місток. Заповідник "Чигирин" призупинив екскурсії по цьому маршруту до 9 серпня", - розповіла головний спеціаліст відділу організаційної роботи Чигиринської міської ради Ірина Поліщук.

Три криниці – історична пам'ятка в селі Суботові – резиденції гетьмана Богдана Хмельницького. За повір'ями, криниці були викопані козаками, яких вилікував місцевий знахар. 

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.