Актор Вілл Сміт спродюсує серіал «Мюнхен-72» про трагедію на Олімпіаді

Зірка Голлівуду Вілл Сміт виступить одним із продюсерів серіалу про трагічні події Олімпіади в Мюнхені 1972 року, коли бойовики "Чорного вересня", зокрема, вбили 11 ізраїльських спортсменів.

Про це інформує Vesty.co.il.

 

Зйомки серіалу вже почалися в Ізраїлі та Німеччині. Продюсерами стали голлівудський кіноактор Вілл Сміт та ізраїльський телеканал HOT8, а режисером Роман Шумунов, який до цього зняв фільм "Беренштейн – останній партизан" та інші.

Серіал отримав назву "Мюнхен-72".

Загалом планується зняти три серії. Ізраїльська акторка Анат Ваксман зіграє Голду Меїр, яка тоді очолювала уряд Ізраїлю, Наті Равіц – міністра оборони Моше Даяна, Урі Фефер – керівника ізраїльського "Моссада" Цві Заміра. Відомий ізраїльський дзюдоїст Сагі Мукі виконає роль Йосефа Романо, ізраїльського важкоатлета, який чинив опір терористам і був вбитий на очах у інших ізраїльських спортсменів.

У серіалі також використовуватимуть архівні матеріали. За словами джерел, у серіалі вперше буде представлено матеріали секретних протоколів уряду Німеччини, пов'язаних із подіями на Мюнхенській Олімпіаді. Крім того, він включатиме архівні матеріали з олімпійського селища, які ніколи раніше не демонструвалися.

Показ серіалу запланований на вересень 2022 року.


Як відомо, внаслідок теракту, скоєного під час Олімпійських ігор у Мюнхені 1972 року членами терористичної палестинської організації "Чорний вересень", було вбито 17 осіб – 11 членів ізраїльської олімпійської збірної та одного поліцейського Західної Німеччини. Ще п'ятьох із восьми терористів було вбито спецназом під час спроби звільнення заручників у ході спецоперації, проведеної 6 вересня.

«Сувенір» для засновника Служби безпеки ОУН Миколи Лебедя

До постаті засновника, організатора і першого керівника Служби безпеки (СБ) ОУН Миколи Лебедя була прикута особлива увага органів КГБ. Навіть коли він опинився далеко за океаном, у США, до нього намагалися підіслати агентів, дізнатися про його погляди, вивідати плани, вчинити гучну провокацію і навіть мали намір за його допомогою реанімувати пошуки золота ОУН, закопаного у прикарпатських лісах.

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.