У Рівному оцифрували стародрук 1734 року

Унікальний стародрук Почаївської лаври перевели у цифровий формат фахівці Рівненського обласного краєзнавчого музею

Про це повідомляє Укрінформ.

Фахівці Рівненського обласного краєзнавчого музею перевели у цифровий формат "Служебник", виданий у 1734 році у Почаївській Лаврі. 

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї зберігається понад 100 стародруків, датованих до 1800 року. Їх поступово переводять у цифровий формат.

На сайті музею вже можна "погортати" Острозьку Біблію 1581 року, Євангеліє 1608 року, Почаївське Євангеліє XVIII століття, книгу церковних пісень "Октоїх" Дерманський, який побачив світ у 1604 році, Місяцеслов XIX століття.

 

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.